• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3210
  • Dodano: 2020-05-17 / 11:13
  • Komentarzy: 0

  Koronawirus: 8 nowych zakażeń w powiecie oleskim

  Koronawirus: 8 nowych zakażeń w powiecie oleskim

  (Fot. Archiwum)

  Ministerstwo Zdrowia poinformowało w niedzielę rano o kolejnych zakażeniach i zgonach w kraju spowodowanych zakażeniem SARS-CoV-2.


  Informujemy o 8 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie. Wszystkie dotyczą mieszkańców powiatu oleskiego.

  Wśród tej ósemki są trzy kobiety. Kobiety, jedna w wieku senioralnym druga w sile wieku, przebywają w kwarantannie domowej, ich stan jest dobry. W przypadku kobiety w wieku średnim - na tę chwilę brak danych o jej stanie zdrowia, miejscu pobytu i sposobu zakażenia.

  Koronawirus potwierdzono u dwójki chłopców. Na tę chwilę posiadamy informacje tylko o jednym z nich, dziecko przebywa w domu, jest w stanie dobrym.

  Zakażonymi SARS CoV-2 jest także trzech mężczyzn (kolejno w sile wieku, w średnim wieku i w wieku senioralnym). W przypadku seniora brak informacji o jego stanie zdrowia i miejscu pobytu. Dwóch pozostałych mężczyzn przebywa w kwarantannie domowej, ich stan jest dobry. Wszystkie te osoby, co do których mamy na tę chwilę informacje, zakaziły się lokalnie

  Przekazujemy także dobre informacje - wzrosła liczba ozdrowieńców. Do grona - w sumie już 215 osób, dołączył senior z pow. opolskiego, który przebywał w izolacji domowej.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".