• Wyświetleń: 7410
  • Dodano: 2020-04-20 / 07:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Rękawiczki nitrylowe, medyczne maseczki ochronne, płyny dezynfekujące w Opolu - 24h!

  Rękawiczki nitrylowe, medyczne maseczki ochronne, płyny dezynfekujące w Opolu - 24h!
  W ostatnich tygodniach wszyscy zaczęliśmy zwracać szczególną uwagę na codzienną higienę i dezynfekcję rąk, zachowanie ostrożności w kontaktach z innymi osobami i przedmiotami w przestrzeni publicznej. Decyzjami rządu wprowadzono obowiązek zakrywania twarzy czy dezynfekcji rąk i noszenia rękawiczek w sklepach i innych miejscach.


  W tej sytuacji na rynku, głównie w internecie, pojawiło się wiele ofert pojedynczych osób i firm, produktów nie spełniających podstawowych kryteriów bezpieczeństwa i nie posiadających niezbędnych atestów oraz certyfikatów. To powoduje, że oferując takie produkty, sprzedawcy Ci kuszą niskimi cenami. Problem w tym, że często niemal identyczne z wyglądu maseczki czy rękawiczki nie chronią choćby przed najważniejszym teraz, koronawirusem COVID19. To szczególnie ważne w firmach, gdzie używanie przez pracowników środków ochrony osobistej niskiej jakości, może przy masowych zachorowaniach doprowadzić do paraliżu działalności.

  Sprawdzone i atestowane produkty oferuje Państwu m.in. firma Profi Protect z Opola. Maseczki, rękawiczki jednorazowe, przyłbice czy płyny dezynfekujące dostępne są w większości w dużych ilościach na stanie magazynowym. Przy hurtowych zamówieniach możliwy jest darmowy dowóz zamówienia do firm na terenie Opola i Opolszczyzny. Osobisty odbiór zamówień możliwy jest w punkcie firmy w centrum Opola.

  W ofercie znajdziecie Państwo m.in:

  - Rękawiczki nitrylowe, jednorazowe (atestowane, medyczne)

  - Rękawiczki foliowe, jednorazowe (m.in. do sklepów, punktów obsługi klienta etc.)

  - Medyczne maseczki ochronne (chirurgiczne, trójwarstwowe, z membraną, zgodne z normą EN 14683:2019, wykorzystywane m.in. w szpitalach)

  - Komfortowe, profesjonalne przyłbice ochronne
  Z poliwęglanową osłoną odporną na temperaturę do 200 stopni oraz dezynfekcję alkoholem. Komfortowe z dodatkowym, górnym mocowaniem na głowie, regulowane w dwóch płaszczyznach, dedykowane do wielogodzinnej pracy. Dokładnie takie same przyłbice wykorzystują m.in. ratownicy medyczni z Opolskiego Centrum Ratownictwa Medycznego, a także lekarze, pielęgniarki i ratownicy medyczni w wielu szpitalach oraz funkcjonariusze innych służb i pracownicy wielu firm.

  - Płyny do dezynfekcji rąk - 70% alkoholu

  - Płyny do dezynfekcji powierzchni - 70% alkoholu
  Płyny dostępne w 5-litrowych pojemnikach - w detalu oraz w ilościach hurtowych (120 szt. / paleta)

  Zapraszamy do kontaktu:
  tel. 735 151 393
  e-mail: biuro@profiprotect.pl
  www.profiprotect.pl


  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.