• 0
0
 
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 6042
  • Dodano: 2020-03-31 / 18:28
  • Komentarzy: 0

Policja poszukuje zaginionego Joachima Orlik

 
 
Policja poszukuje zaginionego Joachima Orlik

(Policja)

Policjanci poszukują zaginionego Joachima Orlik zamieszkałego w gminie Ozimek. Mężczyzna ostatni raz widziany był 19 marca 2020 roku w miejscu zamieszkania. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji.

Zaginiony po raz ostatni widziany był 19 marca tego roku. Do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Może poruszać się rowerem koloru czerwonego typu damka z koszykiem umocowanym na tyle.

Joachim Orlik
syn Jana
urodzony 23 lutego 1963 roku
zamieszkały Kotórz Wielki ulica Opolska 18

Rysopis: ok.170 cm wzrostu, średniej budowa ciała, włosy krótkie po bokach, łysiejące na czubku głowy, na twarzy widoczny zarost.

Ostatnio ubrany był w kurtkę szaro-brązową, czarne spodnie oraz robocze buty.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Joachima Orlik proszone są o kontakt telefoniczny z policjantami z Komisariatu Policji w Ozimku pod nr telefonu 77 402 67 40 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.
reklama
.

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".