• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 4208
  • Dodano: 2020-03-31 / 14:38
  • Komentarzy: 0

  MOPR rozdystrybuuje 15 tysięcy maseczek ochronnych dla seniorów i osób w potrzebie

  MOPR rozdystrybuuje 15 tysięcy maseczek ochronnych dla seniorów i osób w potrzebie

  (Fot. Archiwum)

  15 tysięcy maseczek ochronnych zostanie rozdystrybuowanych dla osób potrzebujących oraz starszych. Prezydent miasta Opola apeluje również o nie wychodzenie z domu, bez koniecznej potrzeby.


  Dystrybucją zajmie się Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Opolu.

  - Apeluję o to, abyście chodzili w miejscach publicznych w maseczkach, również, gdy wychodzicie na zakupy. Przede wszystkim kiedy nie musicie wychodzić, żebyście zostali w domu. Jako miasto nie możemy zabezpieczyć dla wszystkich mieszkańców maseczek, ale cały czas dokonujemy interwencyjnych zakupów.

  Jutro Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie rozpocznie dystrybucję 15 tysięcy maseczek dla osób potrzebujących, a przede wszystkim dla seniorów. Ci z was, którzy nie mają maseczek mogą się zabezpieczyć w inny sposób, na przykład zasłaniając twarz ręcznikiem bądź chustą. Dbajcie o swoje bezpieczeństwo - apeluje prezydent miasta Opola.

  Oprócz maseczek warto zaopatrzyć się w rękawiczki, które od 2 kwietnia będzie trzeba obowiązkowo nakładać na dłonie przed wejściem do sklepu.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".