• Wyświetleń: 3255
    • Dodano: 2020-03-06 / 22:08
    • Komentarzy: 10

Pierwsze zwycięstwo Odry w rundzie wiosennej

Podopieczni Dietmara Brehmera nie zaczęli najlepiej rundy rewanżowej. W Olsztynie z miejscowym Stomilem przegrali 2:4. Jednak w spotkaniu przed własną publicznością chcieli odnieść pierwszą wiosenną wygraną w konfrontacji z GKS-em Bełchatów

Pierwsza połowa w wykonaniu obu ekip jednak była najdelikatniej mówiąc - nudna. Odra miała swoje okazje - głównie ze stałych fragmentów gry. Jednak ich wykonanie było dalekie od choćby nazwania dobrymi, każda próba kończyła się na pierwszym z obrońców. Realne zagrożenie pod bramką gości powstało dopiero w 21 minucie, gdy oburzeni kibice domagali się rzutu karnego na Dawidzie Blaniku, jednak gwizdek sędziego milczał. Do końca połowy nie działo się nic, poza żółtymi kartkami dla zawodników z Bełchatowa - Krzysztofa Wolkowicza za próbę wymuszenia jedenastki oraz dla Bartłomieja Banasika za dyskusję.

Druga część gry w ciągu pięciu minut była ciekawsza od poprzednich trzech kwadransów. Odra rzuciła się do ataku i Arkadiusz Piech miał szansę uszczęśliwić kibiców, jednak przegrał pojedynek oko w oko z golkiperem GKS-u. Po tej sytuacji zazębiła się ponownie walka w środku pola i działo się tak do zmian w 64 minucie. Na boisku zameldowali się Tomas Mikinic oraz Vitali Fedotov, którzy ożywili grę miejscowym i już kilka chwil później cieszyli się ze zdobytej bramki. Pierwszy z wymienionych nie wykorzystał dogodnej sytuacji sam na sam, jednak do piłki dobiegł Krzysztof Janus i umieścił futbolówkę w siatce. Zawodnicy Bełchatowa nie mieli zupełnie pomysłu na sforsowanie obrony Odry do końca meczu i trzy punkty zostały w Opolu

Niebiesko-czerwoni pozostają w strefie spadkowej, jednak zrównali się punktami z Puszczą Niepołomice, która zajmuje ostatnie bezpieczne miejsce. Następne spotkanie Opolanie rozegrają z Radomiakiem Radom na wyjeździe.

Więcej zdjęć

2020-03-09 10:33:49 [77.255.192.*] id:1592906
    Rex: Napisał postów [4655], status [VIP] Reputacja
    Kiedy wreszcie ten stadion przeniosą na rogatki miasta Nie może być tak że blokuje się ulice bo jakaś lokalna drużynka kopaczy mam meczyk. Wypad ze stadionem na rogatki Opola.

Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2020-03-09 11:42:47 [217.173.195.*] id:1592923
    wojtasoks: Napisał postów [10984], status [VIP] Reputacja
    No wszystko kosztuje i potrzebuje czasu. A jak raz na 2 tygodnie trochę większy ruch w jakiejś części miasta jest to chyba nie dramat.
    2020-03-09 07:54:21 [165.225.72.*] id:1592902
    dontomasso: Napisał postów [4236], status [VIP] Reputacja
    sie tu rozpisuja jakby oderka niewiadomo co wygrala. a w jakiej lidze/klasie w ogole gra ta oderka?

2020-03-09 11:42:07 [217.173.195.*] id:1592922
    Prawie najlepszej
    2020-03-07 07:37:39 [185.42.46.*] id:1592815
    P3run: Napisał postów [43], status [rozkręca się] Reputacja
    Każda wygrana ciesz, brawo Odra, a co ze stadionem? dokumentacja miała być gotowa na przełomie lutego i marca.