• 0
0
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 3471
  • Dodano: 2020-03-05 / 19:27
  • Komentarzy: 1

Kolejni zatrzymani za udział w grupie przestępczej

 
 
Kolejni zatrzymani za udział w grupie przestępczej

(KPP Prudnik)

Prudniccy kryminalni zatrzymali 28 i 63-letniego mieszkańca powiatu prudnickiego. Mężczyźni podejrzani są o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się handlem narkotykami - w tym amfetaminą i marihuaną. Decyzją sądu zostali już tymczasowo aresztowani. Za takie przestępstwo grozi im teraz do 10 lat więzienia. Policjanci do tej sprawy zatrzymali już łącznie 6 osób.

Pod koniec lutego br., prudniccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu prudnickiego w wieku 28 i 63-lat. Zatrzymanie mężczyzn ma związek z rozpracowywaniem zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się handlem narkotykami. Do tej sprawy funkcjonariusze już wcześniej zatrzymali 4 inne osoby.

Zebrany przez śledczych na podstawie pracy operacyjnej materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie 28 i 63-latkowi zarzutów udziału w zorganizowanej grupie przestępczej oraz handlu narkotykami na dużą skalę. Chodzi tu o rozprowadzanie amfetaminy i marihuany.

Na wniosek policji i prokuratora, sąd tymczasowo aresztował 28-latka na trzy miesiące, natomiast starszy z mężczyzn na miesiąc trafił do aresztu. Za takie przestępstwa grozi im teraz do 10 lat więzienia. Sprawa ma charakter rozwojowy.

reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-09-11 22:32:38 [31.60.13.*] id:1601703  
muszka82: Napisała postów [420], status [pismak] Reputacja
Brawa dla kryminalnych. Dobra robota

Nick:
Treść: