• Wyświetleń: 3235
  • Dodano: 2020-03-01 / 19:15
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Wiosna w TVP3 Opole. Startuje wyjątkowa ramówka naszej regionalnej telewizji

  Wiosna w TVP3 Opole. Startuje wyjątkowa ramówka naszej regionalnej telewizji
  Powrót po latach "Studia pod bukiem", kolejny sezon "Ponadnormatywnych" a także zupełnie nowy cykl dokumentalny o opolskiej policji. 2 marca rusza wiosenna ramówka opolskiego oddziału Telewizji Polskiej.

  Najważniejszą premierą w wiosennej ofercie programowej TVP3 Opole jest "Studio pod bukiem". - Kiedyś był to jedyny i zarazem ulubiony program mieszkańców Opolszczyzny. Nagrywany był pod kultowym bukiem, gdzie właśnie wróciły nasze ekipy realizacyjne - mówi Mateusz Magdziarz, dyrektor i redaktor naczelny TVP3 Opole. - Obchodzimy w tym roku 15-lecie samodzielnej działalności ośrodka. Dołożyliśmy starań, aby zarówno wiosenna, jak i jesienna ramówka były wyjątkowo obfite - dodaje Magdziarz.  Widzowie TVP3 Opole wiosną będą mogli znowu śledzić losy "Ponadnormatywnych". - To serial dokumentalny poświęcony transportowi gabarytów. Pokażemy ogromne projekty logistyczne, przewóz ładunków ważących czasem nawet ponad 100 ton - wylicza Krzysztof Rapp. - Wspólnie z Honoratą Szmuc postaramy się to przedstawić w przystępny i zrozumiały sposób. Chcemy tym serialem nie tylko dostarczyć rozrywki, ale też edukować - podkreśla.  W puli nowości wiosennych znalazł się też "Garnizon". - To seria dedykowana pracy opolskich policjantów. Zajrzymy z kamerą tam, gdzie na ogół nie zagląda. Pokażemy jak działa laboratorium kryminalistyczne, akcje antyterrorystów czy działania tzw. drogówki - mówi Alicja Holik, redaktor prowadząca cyklu. - To kolejna nasza taka propozycja po "Jednostce" i "Ognistej rocie" - dodaje.  9 marca wystartuje nowa scenografia programu "O!polskie o poranku", który poprowadzi 5 nowych par gospodarzy. Wiosną TVP3 Opole transmituje też mecze KPR Gwardii Opole w Pucharze EHF oraz PGNiG Superlidze. Również w marcu swoją premierę będzie miał film dokumentalny "Niskorośli" autorstwa Zbigniewa Górniaka i Dariusza Debernego poświęcony osobom borykającym się z problemem karłowatości.

  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".