• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3127
  • Dodano: 2020-02-28 / 22:37
  • Komentarzy: 1

  Poznaliśmy Najpiękniejszego Gola Opolszczyzny 2019

  Poznaliśmy Najpiękniejszego Gola Opolszczyzny 2019
   <i>(Fot. Dżacheć)</i>

  (Fot. Dżacheć)

  Na uroczystej gali zorganizowanej przez TVP3 Opole poznaliśmy "Najpiękniejszego gola Opolszczyzny 2019 roku". Do czwartej edycji plebiscytu zgłosiło się wielu strzelców. Zwycięzcą został zawodnik klubu LZS Łączany Adrian Nizioł.


  Już po raz czwarty wybrano najlepszego gola Opolszczyzny. Wzorem lat poprzednich głosujący mogli wybrać najpiękniejszą bramkę spośród 20 propozycji wybranych do galerii finałowej.

  - To była wyjątkowa dwudziestka, dlatego że opolski futbol pełny jest tak pięknych trafień. Muszę powiedzieć, że werdykt się toczył cały czas pomiędzy trzema trafieniami. Nieco inaczej było z bramką Adama Kroka, który zgarnął wszystkie tytuły komplementarne. Ta gala to hołd dla tych, którzy występują w rozgrywkach szczebla regionalnego lub centralnego ale w drugiej lidze. Opolszczyzna stoi piłką nożną więc należy docenić zawodników grających na niższych poziomach. Dzięki tej inicjatywie nic nam nie umyka, a poziom jest jak co roku wysoki i bardzo wyrównany - mówi Mateusz Magdziarz, dyrektor TVP3 Opole.

  Oprócz nagród głównych postanowiono przyznać nagrodę specjalną. Jak się okazało, spektakularne trafienie Adama Kroka nie umknęło oczom zarówno TVP3, które przyznało piłkarzowi nagrodę specjalną, ale także redakcji Prudnik24, która również doceniła tę celną bramkę.

  Najwięcej, bo lekko ponad 29 procent głosów otrzymał Adrian Nizioł z klubu PZS Łączany. - Na tę chwile to pierwsza taka moja bramka. Trafiały się w miarę ładne bramki ale właśnie ta jest dla mnie tą na podium. Bramka ta znajduje się w naszym archiwum i będzie wspaniała pamiątka na przyszłość. Do udziału w plebiscycie namówili mnie koledzy z drużyny - mówił Adrian Nizioł.

  Drugie najlepsze trafienie przypadło Pawłowi Boczarskiemu z drużyny Gredar Brzeg. - Szczerze powiem, że to była jedna z piękniejszych bramek na arenie futsalu. Strzelić bramkę w skrzynkę z takiej odległości to nie lada wyczyn. Dodatkowo byłą to bramka, która zaważyła na naszym zwycięstwie, uradowałem nią całą publikę - mówił Boczarski.

  Trzecią najlepszą bramkę strzelił Błażej Huck z drużyny Start Namysłów.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-02-29 07:25:22 [31.60.34.*] id:1592354  
  [moderacja]: Napisał postów [8086], status [VIP] Reputacja
  [moderacja]
  [-5]

  Nick:
  Treść: