• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 16795
  • Dodano: 2020-02-26 / 14:59
  • Komentarzy: 0

Pasażer osobówki zasłabł podczas jazdy. Nie udało się go uratować

 
 
Pasażer osobówki zasłabł podczas jazdy. Nie udało się go uratować
 <i>(Fot. Dżacheć)</i>

(Fot. Dżacheć)

Służby ratunkowe interweniowały dziś na drodze DK 45 pomiędzy Chrzowicami a Folwarkiem na ulicy Krapkowickiej, gdzie doszło do zatrzymania krążenia u pasażera samochodu osobowego. Na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.


Do tragicznego (jak się potem okazało) zdarzenia doszło dziś na drodze DK 45 pomiędzy Chrzowicami a Folwarkiem na ulicy Krapkowickiej. Tam ze względu na brak wolnej karetki zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Kobieta, która podróżowała najprawdopodobniej ze swoim ojcem zauważyła, że mężczyzna siedzący na miejscu pasażera zasłabł i szybko zaalarmowała służby ratunkowe. Do tej sytuacji doszło w środę 26 lutego kilka minut po 14:00.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie o podejrzewanym zatrzymaniu krążenia u 63-letniego mężczyzny, który jechał na miejscu pasażera w osobowym Volkswagenie Passacie. Na miejsce pojechali nasi funkcjonariusze. Lekarz po wykonaniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej stwierdził zgon mężczyzny - informuje mł. asp. Agnieszka Nierychła, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Opolu.

Ruch na DK45 w obie strony jest zablokowany, na miejscu są policjanci, którzy informują o możliwym objeździe. W miejsce zdarzenia jedzie już prokurator. Ruch na drodze zostanie wznowiony po zakończeniu prac służb mających na celu m.in. zabezpieczenie ciała zmarłego mężczyzny. Dokładne okoliczności tego zdarzenia będą ustalać biegli.


reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".