• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2357
  • Dodano: 2020-02-25 / 13:27
  • Komentarzy: 1

Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką na DK45 w powiecie oleskim

 
 
Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką na DK45 w powiecie oleskim

(Fot. OSP Praszka)

 <i>(Fot. OSP Kowale)</i>

(Fot. OSP Kowale)

O dużym szczęściu może mówić kierowca osobowego Opla, który brał udział w kolizji na ulicy Wieluńskiej w miejscowości Kowale (gmina Praszka). Auto zderzyło się z samochodem ciężarowym.


Zgłoszenie o zdarzeniu z udziałem samochodu osobowego i ciężarówki służby ratunkowe otrzymały we wtorek 25 lutego o 7:33.

- Zostaliśmy poinformowani o zdarzeniu drogowym w ciągu Drogi Krajowej nr 45 w miejscowości Kowale na ulicy Wieluńskiej. Tam policjanci, którzy obsługiwali zdarzenie stwierdzili, ze kierujący Oplem Astra 26-latek nie dostosował prędkości do warunków drogowych i wyjechał za oś jezdni. W wyniku tego zderzył się bocznie z samochodem ciężarowym marki DAF, którym kierował 29-latek. Na szczęście oboje kierowcy jechali sami, nie odnieśli żadnych obrażeń ciała - poinformował st.asp. Stanisław Filak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oleśnie.

Kierowców przebadano na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, oboje byli trzeźwi. Kierujący Oplem 26-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 300 zł. Za spowodowanie kolizji, na jego konto doliczono także 6 punktów karnych.

Na czas działań ruch był zatrzymany, w akcji uczestniczyły zastępy z OSP Kowale, OSP Praszka oraz JRG Olesno.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-02-25 14:05:38 [89.204.130.*] id:1592097  
TruckBoardMen: Napisał postów [94], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
Panie szedł jak ważka ale trochę zahybotało dećko

Nick:
Treść: