• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1420
  • Dodano: 2020-02-25 / 08:40
  • Komentarzy: 0

Rekordowa liczba zgłoszeń do konkursu "Opolska Marka"

 
 
Rekordowa liczba zgłoszeń do konkursu "Opolska Marka"

(Fot. Archiwum)

Wśród kategorii znalazły się m.in. najlepsza usługa, produkt, przedsiębiorstwa promujące region, wolontariat pracowniczy, pracodawca roku, opolskie ze smakiem oraz lider opolskiej gospodarki. Urząd Marszałkowski odebrał rekordową liczbę zgłoszeń.


Do tegorocznej edycji konkursu "Opolska Marka", która promuje potencjał gospodarczy naszego regionu, wpłynęła rekordowa liczba 86 zgłoszeń. Dla porównania, w ostatniej edycji konkursu walczyły 63 zgłoszenia. Teraz do pracy rusza jury konkursowe, a uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 25 marca w Filharmonii Opolskiej. Współorganizatorami 17. edycji Opolskiej Marki są Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Opolu.

W tegorocznej edycji rozszerzono kategorie o wolontariat pracowniczy, pracodawcę roku oraz lidera opolskiej gospodarki. Pozostają tradycyjne kategorie jak usług, produkt i promocja regionu. Dodatkowo wprowadzano kategorię "opolskie ze smakiem".

Do udziału w Konkursie zaproszone są przedsiębiorstwa mające swoją siedzibę/oddział/filię na terenie województwa opolskiego. Ostatnie zgłoszenia do konkursu wpłynęły 14 lutego.

Celem konkursu są m.in. rozpowszechnianie informacji o potencjale produkcyjnym oraz usługowym przedsiębiorstw województwa opolskiego, promocja wyróżniających się produktów i usług wyróżniających się w regionie opolskim, w szczególności produktów promujących żywność wysokiej jakości oraz dziedzictwo kulinarne regionu oraz popularyzowanie wiedzy na temat jakości, nowoczesnych, zgodnych z normami ekologicznymi technologiach produkcji i efektywnych metodach zarządzania.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".