• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1766
  • Dodano: 2020-02-20 / 14:30
  • Komentarzy: 0

  Zbliża się XV edycja Opolskiej Ligi Orlika. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 4 ligi

  Zbliża się XV edycja Opolskiej Ligi Orlika. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 4 ligi

  (Fot. Archiwum)

  Już w marcu rozpocznie się wiosenna edycja rozgrywek piłkarzy amatorów na opolskich Orlikach. Organizatorzy czekają na zgłoszenia drużyn do 4 ligi OLO.


  Masz swoją drużynę piłkarską? Chciałbyś podbić z nią opolskie Orliki? Nic prostszego - wystarczy, że zapiszesz się do Opolskiej Ligi Orlika "OLO"! Już za niespełna miesiąc (14-15 marca 2020 roku) wystartuje 15 edycja zmagań piłkarzy amatorów, którzy swoje siły będą mierzyć na opolskich boiskach Orlik. Liga, w której biorą udział amatorskie drużny z całego województwa promuje wychowanie przez sport i szerzenie zdrowego trybu życia oraz aktywizuje mieszkańców Opola i powiatu do uprawiania sportów zespołowych.

  Rosnąca popularność amatorskich rozgrywek piłkarskich skłoniła organizatorów do utworzenia 4 ligi "OLO", która rozpoczęła rozgrywki w ostatniej, jesiennej edycji. Rozpoczęły się już zapisy do 4 ligi OLO dla nowych drużyn. - Liczba miejsc jest ograniczona dlatego o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Mecze 4 ligi będą odbywać się w soboty w godzinach 10:30 - 14:00. Już wiemy, że zostanie pobity rekord pod względem ilości drużyn. Drużyny musza liczyć od 10 do 16 zawodników. W zeszłym sezonie było 600 zawodników w 39 drużynach - informuje Łukasz Wielichowski z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Opolu, koordynator rozgrywek.

  Wpisowe do ligi wynosi 400 zł od drużyny. Zapisy będą przyjmowane mailowo na adres: zapisy@mosir.opole.pl i potrwają do 23.02 (niedziela) do północy. W zgłoszeniu należy podać: nazwę drużyny, imię i nazwisko zgłaszającego oraz telefon kontaktowy.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".