• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3669
  • Dodano: 2020-02-17 / 08:16
  • Komentarzy: 1

Pożar budynku gospodarczego w Zawadzkiem. Strażacy uratowali kury

 
 
Pożar budynku gospodarczego w Zawadzkiem. Strażacy uratowali kury
 <i>(Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Zawadzkiem)</i>

(Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Zawadzkiem)

W niedzielę 16 lutego na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała ponad 50 razy. Jedną z interwencji był pożar budynku gospodarczego na ulicy Waryńskiego w Zawadzkiem.


Informacja o pożarze budynku gospodarczego przy ulicy Waryńskiego w Zawadzkiem wpłynęła do służb ratunkowych o 21:39 w niedzielę. Na miejsce zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej.

- Po dojeździe na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania kierujący działaniami ratowniczymi stwierdził, że drewniana szopa całkowicie objęta jest ogniem, zagrożone są kolejne przylegające do niej budynki. Nasze działania w pierwszej fazie skupiły się na obronie budynków nie zajętych jeszcze ogniem, po dojeździe kolejnych zastępów i zlokalizowaniu hydrantu naziemnego podano kolejne dwa prądy wody w natarciu na palącą się szopę - relacjonują strażacy ochotnicy z OSP w Zawadzkiem.

Strażakom udało się uratować 5 kur, które znajdowały się w dolnej części budynku. Na tę chwilę nie wiadomo dokładnie, jakie straty poniósł gospodarz.

Strażacy ponad 50 razy interweniowali w dniu wczorajszym na terenie naszego województwa. Większość interwencji związana była z usuwaniem skutków silnego wiatru.


reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-02-17 12:20:56 [82.113.121.*] id:1591648  
TruckBoardMen: Napisał postów [94], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
Byłby grill na całą wieś.Strazacy dali z siebie wszystko.

Nick:
Treść: