• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 7392
  • Dodano: 2020-02-16 / 08:16
  • Komentarzy: 1

Poważne zderzenie BMW i Volkswagena. Ranna kobieta

 
 
Poważne zderzenie BMW i Volkswagena. Ranna kobieta

(Fot.Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie Koźlu )

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w sobotę 15 lutego na DK40 między Pokrzywnicą a Twardawą. Poszkodowana kobieta trafiła do szpitala.


W sobotę do kędzierzyńsko-kozielskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na Drodze Krajowej nr 40 pomiędzy Pokrzywnicą a Twardawą. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

- Do zdarzenia doszło w sobotę po 18:00 na DK40. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych poszkodowana została jedna osoba, której udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy. Działania ratowników polegały również na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz prowadzeniu ruchu wahadłowego - poinformowała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie Koźlu.

Ze wstępnych ustaleń poczynionych przez pracujące na miejscu służby wynika, że kierujący samochodem marki BMW wjechał na DK40 z drogi podporządkowanej i doprowadził do zderzenia z samochodem marki Volkswagen Passat.

W wyniku uderzenia, Volkswagen Passat wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kobieta, która podróżowała passatem została poważnie ranna. Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował kierującą do szpitala. Policjanci będą teraz ustalać szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-02-18 07:28:25 [82.113.121.*] id:1591705  
TruckBoardMen: Napisał postów [94], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
Widać, że za wolno Więcej przyzwolenia na smartfony do dzieci od 5lat a dla dorosłych w każdej kieszeni i w torbie

Nick:
Treść: