• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 29113
  • Dodano: 2020-02-14 / 12:00
  • Komentarzy: 0

Kończy się głosowanie na najlepszą pizzę. Weź udział w konkursie i wygraj zaproszenie - WYNIKI

 
 
9 lutego przypadało nieformalne święto pizzy. Z tej okazji, zaprezentowaliśmy propozycje opolskich pizzerii i restauracji.


Pizza to potrawa, która potrafi zastąpić zarówno obiad jak i kolację, a także jest świetną przekąską.

Poprosiliśmy opolskie pizzerie i restauracje, by przygotowały swoją popisową pizzę. Czytelnicy portalu 24opole pomogą wybrać najlepszą z propozycji, a jeśli im się poszczęści w naszym konkursie - będą mogli zjeść ją osobiście.

Opolscy restauratorzy włożyli w swoje placki całe serce. Gotowe pizze zamieściliśmy w poniższej galerii zdjęć. Zachęcamy czytelników, by wybrali najlepszą pizzę i tym samym wzięli udział w konkursie, w którym do wygrania są 4 zaproszenia na pizzę, która zyska najwięcej głosów czytelników naszego portalu.

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać SMS na numer 7255 o podanej poniżej treści. Opłata za SMS to 2,46 zł z VAT. Treść wiadomości powinna wyglądać następująco: DP spacja BILETY spacja NR PIZZY spacja IMIĘ I NAZWISKO. Prosimy nie używać w treści wiadomości polskich znaków.

Wśród wszystkich głosujących wyłonimy 4 osoby, które otrzymają zaproszenie na zwycięską pizzę. Konkurs trwa do czwartku 13.02 do godziny 23:59. Wyniki pojawią się w tym artykule. Każda osoba biorąca udział w konkursie zgadza się na publikację imienia i nazwiska na portalu.

WYNIKI

Czytelnicy portalu 24opole zdecydowaną większością głosów uznali, że to pizzeria Alibaba (Opole, Wiejska 151) zostaje zwycięzcą w naszym konkursie. Osoby, które otrzymują zaproszenie na zwycięską pizzę to:

Łukasz Oszańca
Grzegorz Łukasik
Aleksandra Piotrowska
Grzegorz Dudkiewicz

Zdjęcie (1/10)

Pixabay

reklama
.

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.