• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1792
  • Dodano: 2020-01-30 / 22:31
  • Komentarzy: 0

To ostatnie godziny, by wylicytować coś na aukcjach Allegro Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 
 
To ostatnie godziny, by wylicytować coś na aukcjach Allegro Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

(Fot. Archiwum)

W stolicy naszego regionu na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrano prawie 570 tys. złotych. Pozostałe środki trafią na konto po zakończeniu aukcji Allegro, które kończą się w piątek 31 stycznia.


Jeszcze tylko kilka godzin zostało, by wziąć udział w ostatnich licytacjach przedmiotów wystawionych przez opolski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w serwisie Allegro. Po zakończeniu licytacji Allegro, konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zasilą kolejne środki.

Prezydent Arkadiusz Wiśniewski może już pochwalić się efektem aukcji internetowych, na które przedmioty przekazało miasto Opole. - Do wylicytowania przekazanych zostało aż 12 rzeczy, a największą popularnością cieszył się rejs po Odrze z prezydentem Opola, Arkadiuszem Wiśniewskim (wylicytowany za 1000 złotych) i podwójne zaproszenie na wszystkie koncerty 57. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki (które ostatecznie zostało sprzedane za tą samą kwotę). Niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszył się nocny spacer po opolskim ZOO, a zwycięzca licytacji przelał na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 710 złotych - informuje biuro prasowe prezydenta miasta Opola.

Niemałą kwotę, bo ponad 1000 złotych zwycięzca aukcji przekaże za "Dzień z Odrą Opole", gdzie czeka go dzień pełen wrażeń w towarzystwie piłkarzy i działaczy Klubu. Połowę mniej przekaże zwycięzca licytacji kalendarza Odry Opole. Piłka z podpisem Kuby Błaszczykowskiego została wylicytowana za 435 zł . "Nocne zwiedzanie zoo" zakończyło się z wynikiem 710 zł.

- Łączna kwota z licytacji Urzędu Miasta wyniosła dokładnie 4923 złote. Sukces WOŚP jest ogromną zasługą wielu osób. Zaczynając od organizatorów, przez wolontariuszy, po samych darczyńców. Opole po raz kolejny pokazało otwartość serc - słyszymy.

Aukcje Allegro kończą się w piątek 31 stycznia. Wśród opolskich fantów znajdziemy jeszcze kilkanaście rzeczy, każdy może znaleźć coś dla siebie. Ostateczna kwota, którą zebrał opolski sztab WOŚP zostanie podana pod koniec lutego.reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".