• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 4754
  • Dodano: 2020-01-26 / 03:32
  • Komentarzy: 0

Zderzenie samochodów w Magnuszowicach

 
 
Zderzenie samochodów w Magnuszowicach

(Fot. Dżacheć)

 <i>(Wypadek w Oleśnie. Fot. http://www.ratownictwo.opole.pl)</i>

(Wypadek w Oleśnie. Fot. http://www.ratownictwo.opole.pl)

Do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem samochodów osobowych doszło w sobotę po południu w Magnuszowicach (gmina Niemodlin).


Informacja o zderzeniu samochodów osobowych wpłynęła do stanowiska kierowania PSP w sobotę 25 stycznia o 16:18. Na miejsce zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej w tym OSP Gracze i dwa zastępy JRG z Niemodlina.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, neutralizacji wyciekających płynów i udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy uczestnikom kolizji. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że kierowcy nie odnieśli poważnych obrażeń, swoje pojazdy opuścili sami.

Przyczyny i dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia policja.

Do innego niebezpiecznego zdarzenia doszło wcześniej w powiecie oleskim (ulica Dobrodzieńska w Oleśnie). - To zdarzenie z udziałem małego samochodu dostawczego i samochodu osobowego. Do zdarzenia zostały zadysponowane dwa zastępy straży pożarnej z JRG Olesno. W wyniku zdarzenia poszkodowani zostali podróżujący samotnie kierowcy pojazdów. Działania jednostek ochrony przeciwpożarowej polegały na: udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy dwóm poszkodowanym, sprawdzeniu obecności napięcia na słupie energetycznym, który został uszkodzony podczas wypadku, odłączeniu akumulatorów w pojazdach oraz kierowaniu ruchem. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały zabrane do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego - informuje asp. Jarosław Buhl ze Stanowiska Kierowania Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.


reklama
.

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".