• 0
0
  • Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 2000
  • Dodano: 2020-01-23 / 14:00
  • Komentarzy: 0

14 lutego odbędzie się kolejna edycja Walentynek w rytmie Disco Polo

 
 
14 lutego odbędzie się kolejna edycja Walentynek w rytmie Disco Polo
Zbliża się kolejna, trzecia edycja "Walentynek w rytmie Disco". Co roku wydarzenie przyciąga setki fanów muzyki disco polo i dobrej zabawy. Jeżeli nie macie pomysłu, gdzie zabrać drugą połówkę w ten wyjątkowy wieczór to organizatorzy zapewniają, że w tym roku atrakcji nie zabraknie.


Niesamowite emocje i mnóstwo pozytywnej energii znajdziecie już 14 lutego 2020 o godzinie 20:00 (wejście od 19:00) w Stegu Arena Opole. Podczas walentynkowej gali zespół WEEKEND będzie obchodził swoje XX - lecie twórczości artystycznej, w związaku z tym specjalnie dla Was będą atrakcyjne nagrody. To miejsce wprowadzi Was w niepowtarzalny klimat, w którym gwiazdy disco polo będą świeciły nad całą Opolszczyzną.

Specjalnie dla Was wystąpią:

Piękni i Młodzi
WEEKEND
Zespół Muzyczny DEFIS
Power Play
Miły Pan
CamaSutra
DajToGłośniej
SE7EN boyzband

Bilety do nabycia w kasie Stegu Arena Opole lub w sklepach Media Markt. Kasa czynna w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 17.00.

Bilety online pod linkiem:sklep.ebilet.pl
Bilety grupowe można nabyć również pod numerem 📱 690 888 796.

Zorganizowana została strefa VIP, dzięki której posiadacze biletów VIP w kwocie 229 zł będą mieli okazję spotkania gwiazdy wieczoru, darmowy catering, open bar najlepszych alkoholi nisko i wysoko procentowych, osobne wejście.

Dzieci do 7 roku życia (z ważnym dokumentem tożsamości) pod opieką osoby dorosłej WSTĘP ZA DARMO!Patronat 24opole
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".