• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 9681
  • Dodano: 2020-01-22 / 12:17
  • Komentarzy: 0

Śmiertelne potrącenie w Brzegu

 
 
Śmiertelne potrącenie w Brzegu

(Fot. Archiwum)

Przykre informacje płyną z Brzegu, gdzie przy ulicy Chocimskiej miało miejsce potrącenie pieszego. Niestety mimo prowadzonej reanimacji mężczyzna zmarł.


Do tego tragicznego zdarzenia doszło w środę 22 stycznia kilka minut przed 11:00. Na miejsce skierowano początkowo 4 zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policję.

- Doszło do takiego zdarzenia na ulicy Chocimskiej w Brzegu. Zostały tam zadysponowane zastępy z JRG w Brzegu. W momencie przyjazdu na miejsce okazało się, że potrącona osoba nie żyje. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz pomocy pogotowiu. Osłoniliśmy miejsce zdarzenia ponieważ na miejscu zebrało się dużo osób postronnych - informuje kpt. Jacek Nowakowski, oficer prasowy KP PSP Brzeg.

- Na tę chwilę wszelkie informacje o działaniach na miejscu zdarzenia, oraz o zbadanych okolicznościach wypadku udziela wyłącznie prokuratura - informuje Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzegu mł. asp. Patrycja Kaszuba.

Na miejscu trwają prace policji i prokuratora. Nie ma utrudnień w ruchu. Nieoficjalnie mówi się, że pieszy został potrącony na drodze dojazdowej do jednego ze sklepów. Ciało zostało zabezpieczone na chodniku.reklama
.

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".