• Wyświetleń: 2550
  • Dodano: 2020-01-13 / 09:15
  • Komentarzy: 1
  • Artykuł sponsorowany

  Branża medyczna poszukuje specjalistów!

  Branża medyczna poszukuje specjalistów!
  Rynek usług medycznych nadal boryka się z niedoborem kadry pracowniczej.Potrzeba m.in. specjalistów ze średnim wykształceniem medycznym. Można je zdobyć w Szkołach Medycznych TEB Edukacja w Opolu.


  Prywatne gabinety lekarskie, publiczne placówki zdrowotne, apteki oraz wiele innych firm farmaceutyczno-medycznych nadal zgłaszają zapotrzebowanie na pracowników.Co ważne - na wielu stanowiskach nie potrzeba wykształcenia wyższego. Chcąc zasilić szeregi specjalistów dziedzin medycznych, wystarczy zdobyć kwalifikacje w Szkołach Medycznych TEB Edukacja w Opolu. Na które kierunki jest obecnie największe zapotrzebowanie?

  Technik sterylizacji medycznej
  W związku z rozwojem zawodów medycznych, w których stosowane są narzędzia o małej inwazyjności, Technik sterylizacji medycznej staje się popularnym kierunkiem kształcenia. Ucząc się na tym kierunku, zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu mycia, dezynfekcji i sterylizacji przy użyciu odpowiednich urządzeń oraz kwalifikowania sprzętu i wyrobów medycznych. Nabędziesz również umiejętności z zakresu wykonywania i kontroli dekontaminacji oraz takiego przygotowania sprzętu, aby był bezpieczny w użyciu. Ponadto dowiesz się, jak prowadzić dokumentację mycia, dezynfekcji i sterylizacji oraz poznasz opakowania używane do zabezpieczania narzędzi sterylizacyjnych, a także środki dezynfekcyjne.

  Technik farmaceutyczny
  Wzrost ilości aptek ogólnodostępnych, szpitalnych, zakładowych czy wysyłkowych sprawia, że nieustannie rośnie zapotrzebowanie na techników farmaceutycznych. Kształcąc się w tym zawodzie, zdobędziesz wiedzę z zakresu produkcji, analizy oraz kontroli leków. Nauczysz się obrotu środkami farmaceutycznymi, artykułami
  sanitarnymi i sprzętem medycznym. Po zakończeniu cyklu kształcenia zdobędziesz m.in. państwowy dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie Technik Farmaceutyczny oraz Certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu z obsługi oprogramowania KS-AOW firmy KAMSOFT S.A. Jako absolwent będziesz potrafił wydawać lekarstwa recepturowe i bezrecepturowe oraz wykorzystywać umiejętności właściwej obsługi klienta.

  Technik elektroradiolog
  Ciągły rozwój techniki i medycyny stawia dla technika elektroradiologa szerokie możliwości zatrudnienia. Wybierając ten kierunek, nauczysz się obsługi aparatury elektromedycznej, a także wykonywania badań i zabiegów z zakresu diagnostyki obrazowej (np. rentgenografia, tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, mammografia, ultrasonografia). Dowiesz się również, jak wykonywać badania i zabiegi zakresu diagnostyki elektromedycznej (elektrokardiografia elektroencefalografia, elektromiografia, audiometria, spirometria) oraz prowadzić radioterapię. Jako absolwent będziesz mógł pracować w placówkach opieki zdrowotnej, świadcząc usługi medyczne w zakresie diagnostyki obrazowej, elektromedycznej i radioterapii.

  W szerokiej ofercie Szkół Medycznych TEB Edukacja w Opolu znajduje się również wiele innych kierunków kształcenia. Podczas nauki słuchacze zdobywają niezbędną wiedzę i umiejętności, konieczne do uzyskania odpowiednich kwalifikacji. Wszystko za sprawą odpowiedniego programu kształcenia, który został przygotowany z naciskiem na praktyczne przygotowanie słuchaczy do wykonywania zawodu.


  Więcej informacji:
  TEB Edukacja w Opolu

  NOWA SIEDZIBA
  45-018 Opole
  ul. Krakowska 45-47
  II piętro
  ZIEMOWIT
  tel: 77 446 15 00
  e-mail: opole@teb.pl
  www.teb.pl/oferta-edukacyjna/szkoly-medyczne
  www.facebook.com/TEBOpole


  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-01-14 01:49:17 [62.216.208.*] id:1588764  
  golff: Napisał postów [209], status [starszy wyjadacz] Reputacja
  Jakbyście dali godnie zarobić w tym Kraju to specjalistów nie musielibyście szukać!!!

  Nick:
  Treść: