• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2289
  • Dodano: 2020-01-13 / 10:34
  • Komentarzy: 0

Opolski Sztab WOŚP z rekordową sumą. Zebrano już ponad 568 tysięcy złotych

 
 
Opolski Sztab WOŚP z rekordową sumą. Zebrano już ponad 568 tysięcy złotych

(Fot. Dżacheć)

W dzień 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy opolski Sztab już wiedział, że padnie rekordowa suma. Kwota uzbierana na tę chwilę już przekracza ubiegłoroczny rekord o niemal 120 tysięcy złotych!- W tym roku kolejny raz pobiliśmy rekord zbiórki. Do puszek wolontariuszy trafiło dziś 568 601, 54 zł, to niemal 120 000 zł więcej niż w ubiegłym roku. Przypominamy, że nie jest to kwota ostateczna, do końca stycznia możecie jeszcze licytować gadżety na naszym Allegro. Bardzo dziękujemy każdemu, kto zaangażował się w dzisiejszą zbiórkę, jesteście wspaniali - poinformował w nocy z niedzieli na poniedziałek opolski Sztab WOŚP.

Rzecznik opolskiego Sztabu, Wojciech Murański podkreśla, że na tę sumę składa się wspólna praca wolontariuszy z Opola, Głubczyc i Zawady - wszystkie te sztaby grały w 28. Finale pod szyldem Opola. Ostateczną sumę, jaką udało się uzbierać podczas tegorocznej akcji WOŚP poznamy najprawdopodobniej na początku lutego. Licytacje na aukcjach Allegro trwają jeszcze do końca miesiąca.

Wśród aukcji można już tradycyjnie wylicytować Zaproszenie na wywiad w Drugiej Kawie. Nagranie odbędzie się w studio w siedzibie 24opole, a temat rozmowy wybiera zwycięzca aukcji. Serdecznie zapraszamy!

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".