• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3112
  • Dodano: 2020-01-12 / 21:47
  • Komentarzy: 0

Opolanie zostawili pod sceną sporo pieniędzy. Największą popularnością cieszyły się fanty od Skiby

 
 
Opolanie zostawili pod sceną sporo pieniędzy. Największą popularnością cieszyły się fanty od Skiby
 <i>(Fot. Dżacheć)</i>

(Fot. Dżacheć)

Przez wiele dni darczyńcy znosili fanty do opolskiego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, by dziś mogły pojawić się na licytacjach na scenie. Największa popularnością cieszyły się fanty przekazane od lidera zespołu Big Cyc.


Wśród przedmiotów, które Opolanie mogli wylicytować na scenie podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znalazły się m.in. lot balonem czy książka "Republika", której autorem jest Leszek Gnoiński. Najbardziej atrakcyjne przedmioty tradycyjnie były licytowane tuż przed "Światełkiem do nieba".

Opolanie bardzo chętnie włączyli się w pomaganie, a atmosfera na rynku była cały czas gorąca. Opolanie bardzo chętnie brali udział w licytacjach walcząc niekiedy do ostatniej złotówki. Pod młotek poszedł m.in. kurs pływania, roczny kurs języka obcego czy kurs prawa jazdy w kat. B., który został wylicytowany za 1500 zł (w roku ubiegłym kurs wylicytowano za 950 zł).

650 zł będzie kosztował szczęśliwego zwycięzcę lot balonem, za 1450 zł został wylicytowany rower. Opolanie licytowali także 7-dniową kurację sokową (450zł).

Ostatnia licytacja została przeprowadzona tuż przed koncertem zespołu "Big Cyc", a fanty podarował sam lider zespołu Krzysztof Skiba. Jako pierwsza pod młotek poszła płyta zespołu Big Cyc z autografem, którą wylicytowano za 300 zł. Koszulka Krzysztofa Skiby, po długiej walce została oddana w ręce nowego nabywcy za 560 zł. Największą popularnością cieszyła się książka "Republika", czyli biografia najważniejszego polskiego zespołu rockowego za którą zwycięzca zapłacił aż 1600zł.

To nie koniec licytacji. Cały czas możemy licytować przedmioty, które stopniowo pojawiają się na aukcjach Allegro opolskiego Sztabu. Wszystkie oferty wystawione na aukcje Allegro znajdziemy pod linkiem.

Największą popularnością na tę chwilę cieszą się "Rodzinny rejs Odrą z Opola w towarzystwie prezydenta miasta", który w niedzielę wieczorem osiągnął wartość 620 zł. Chętnie licytowane są także "Podwójne zaproszenie na koncerty 57. KFPP w Opolu" (ponad 500 zł) oraz "Nocne zwiedzanie w Opolu".

reklama
.

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".