• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 14509
  • Dodano: 2020-01-04 / 18:38
  • Komentarzy: 1

Kreatywne stroje i mordercza trasa. Za nami 7. Bieg Pielgrzyma

 
 
Ponad 200 biegaczy wystartowało w sobotę 4 stycznia w 7. edycji Biegu Pielgrzyma na Górze św. Anny. Trasa biegu, mimo tego, że nie jest wyjątkowo długa - daje mocno w kość.


W 7. Biegu Pielgrzyma na starcie pojawiło się ponad 200 osób. Na mecie pierwsi zameldowali się Amerykanka Kelly Smith i Włoch Roberto Dimiccoli. - Było fajnie, byłem tu pierwszy raz. Nie było zbyt zimno a temperatura była podobna do miasta w którym biegam we Włoszech - mówił zwycięzca.

Zaraz za Włochem przybiegł Daniel Kokot z Ozimka. - Trasa piękna, ciężka i dała w kość. Mój czas oceniam pozytywnie. W ostatnie 3 dni zrobiłem ponad 100 kilometrów na treningach i nogi z pewnością to odczuły, obrazem tego był ostatni podbieg na którym musiałem przejść do marszu by złapać oddech - słyszymy. Daniel Kokot dodał również, że podjął próbę dogonienia rywala, ale pierwszy zawodnik był poza jego zasięgiem.

Bieg Pielgrzyma to doskonała okazja do zaakcentowania trwającego karnawału - na trasie pojawili się wojownicy z mieczami, barbarzyńcy, pielęgniarki, zakonnice, postacie z bajek i biegacze w przebraniach krów czy superbohaterów.

Zdjęcie (1/55)

(Fot. Dżacheć)

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-01-07 23:46:29 [89.64.44.*] id:1588184  
Luzi: Napisał postów [252], status [maniak] Reputacja
O my God. LGBT opanowali już nawet biegi. Muszę więcej na tacę dać.

Nick:
Treść: