• 0
0
  • Wyświetleń: 854
  • Dodano: 2019-12-19 / 11:50
  • Komentarzy: 2
  • Artykuł sponsorowany

Wybielanie zębów we Wrocławiu - gwarantowana pewność siebie

 
 
Wybielanie zębów we Wrocławiu - gwarantowana pewność siebie
Wygląd zewnętrzny obecnie jest niezwykle ważny. Na jego podstawie kreowane jest tak zwane pierwsze wrażenie. Zabiegi medycyny i stomatologii estetycznej są coraz bardziej popularne i łatwiej dostępne. W gabinetach stomatologicznych oprócz licówek wykonuje się również wybielanie zębów. We Wrocławiu na taki zabieg można zapisać się w gabinecie smile.expert. Sprawdź dostępne metody i przekonaj się, czy wybielanie zębów u dentysty to coś dla ciebie.

Wybielanie zębów we Wrocławiu - czy jest bezpieczne?


Obecnie istnieje wiele mitów na temat wybielania zębów. We Wrocławiu specjalistyczne gabinety stomatologiczne, takie jak chociażby Smile.Expert w profesjonalny sposób wykonują wybielanie zębów u dentysty. Wbrew pozorom nie jest to niebezpieczna ani szkodliwa dla szkliwa ingerencja, jeśli wszystko zostanie wykonane prawidłowo. Zatem wybielanie zębów we Wrocławiu, jak i innych miastach nie stanowi zagrożenia. Jedynie umożliwia uzyskanie tego, czego nie da się osiągnąć dzięki domowym sposobom. Wszelkie pasty oraz paski wybielające mogą delikatnie rozjaśnić szkliwo. Jednakże efekt jest zwykle mało widoczny oraz nietrwały. Wybielanie zębów u dentysty daje estetycznie wyglądający uśmiech. Radzi sobie z wszelkimi plamami oraz przebarwieniami. Może zostać wykonane również w przypadku zębów martwych. Naturalny kolor uzębienia zazwyczaj waha się między ciemnym odcieniem bieli a kością słoniową oraz żółtobrązową barwą. Wpływają na to przede wszystkim geny, ale także dieta i codzienny tryb życia np. palenie papierosów. Tylko zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej mogą dać śnieżnobiały i nienaganny uśmiech, a jednym z nich jest właśnie wybielanie zębów. We Wrocławiu można je wykonać u prawie każdego stomatologa lub higienistki stomatologicznej.


Wybielanie zębów we Wrocławiu - wykorzystywane metody


Zanim zostanie wykonane wybielanie zębów we Wrocławiu, musi odbyć się najpierw higienizacja uzębienia. Polega na oczyszczeniu zębów z kamienia. Następnie szkliwo jest piaskowane. Dzięki temu znika cały osad oraz przebarwienia. W końcowej fazie zęby są polerowane oraz wzmacniane za pomocą fluoryzacji. Po takim zabiegu szkliwo jest w pełni przygotowane do wybielania zębów u dentysty. W gabinetach stomatologicznych takich, jak chociażby Smile.Expert wykorzystywane są zazwyczaj 2 metody:

- nakładki wybielające - na podstawie wcześniej przygotowanego odcisku uzębienia są dostosowywane indywidualnie do pacjenta, stomatolog wybiera odpowiednie stężenie żelu, a następnie przez okres ok. 4 tygodni osoba wybielająca zęby musi systematycznie nosić nakładki.
- lampa beyond - zabieg rozpoczyna się od odsłonięcia dziąseł za pomocą środka ochronnego, a następnie nakładany jest żel wybielający, którego działanie przyspiesza wykorzystywana podczas wybielania zębów lampa. Całość zajmuje ok 45 minut ( 3 sesje po 15 minut).

Każdy ze sposobów jest skuteczny, lecz nakładki wymagają większej systematyczności i zazwyczaj gwarantują krótszy efekt. Bez względu na użytą metodę wybielanie zębów we Wrocławiu odbywa się, gdy wszelkie ubytki są wyleczone.


Gdzie wybielić zęby we Wrocławiu?


Obecnie uzyskanie śnieżnobiałego uśmiechu jest dużo prostsze. Wybielanie zębów we Wrocławiu można wykonać w gabinecie Smile.Expert. Dentyści wykonują nie tylko zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, ale także specjalistycznej oraz badania diagnostyki radiologicznej. Przygotowują pacjentów do wybielania zębów oraz radzą, w jaki sposób zadbać o jaśniejsze szkliwo, aby efekt był jak najdłużej zadowalający.

Artykuł sponsorowany

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-12-20 18:45:27 [83.29.220.*] id:1587077  
dzony: Napisał postów [5532], status [VIP] Reputacja
Wybielanie zębów we Wrocławiu - czy jest bezpieczne? NIE

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2019-12-20 19:25:16 [89.67.16.*] id:1587084  
neo: Napisał postów [1251], status [zrobił/a karierę] Reputacja
Zaczernianie zębów w Katowicach... to będzie kolejny modny krok...