• 0
0
 
  • Wyświetleń: 352
  • Dodano: 2019-12-13 / 10:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Bezpieczeństwo i wygoda w czasie służby. Poznaj wyposażenie do zadań specjalnych

 
 
Bezpieczeństwo i wygoda w czasie służby. Poznaj wyposażenie do zadań specjalnych
Codziennie ryzykują swoje zdrowie i życie, żeby ratować ludzi z opresji. Praca w skrajnie niskich i wysokich temperaturach, przebywanie w wodzie i trudnym środowisku wymaga zastosowania odpowiednich sprzętów. Zobacz, czego nie może zabraknąć na wyposażeniu profesjonalnego strażaka.


Polar DeLux 500 w kolorze czarnym

Ten praktyczny, uniwersalny polar strażacki o gramaturze 500 gramów świetnie sprawdza się w nawet najtrudniejszych warunkach. Polar OSP w uniwersalnym czarnym kolorze jest wzmocniony na ramionach i rękawach, wyposażony w kieszenie oraz dobrze dopasowany do sylwetki, przez co nie przesuwa się w czasie pracy. Dodatkowym atutem jest zaopatrzenie go w logo jednostki. Ten model i wiele więcej znajdziesz w sklepie internetowym https://strefa998.pl/244-polary

Kurtka Softshell

W codziennej pracy strażaka świetnie sprawdzi się również kurtka typu softshell, idealna w czasie trudniejszych warunków atmosferycznych. Wyposażona w elementy odblaskowe, podszyta taśmą, zapinana na suwak zapewnia komfort i ciepło przez cały dzień służby. Materiał składający się z poliestru i elastanu łatwo utrzymać w czystości. Oddychająca membrana zapobiega poceniu się ciała.

Buty strażackie HAIX Fire EAGLE

Bez solidnych butów ani rusz! Buty strażackie HAIX FIRE EAGLE (do kupienia na stronie internetowej https://strefa998.pl/buty-strazackie/1806-buty-strazackie-haix-fire-eagle.html/) spełniają wyśrubowane standardy bezpieczeństwa. Sprawdzą się w ekstremalnych warunkach pogodowych, zapewniając ochronę przed urazami i wysokimi temperaturami. System sznurowania skraca czas zawiązywania butów do mniej niż 10 sekund. Odpowiedni system wentylacji ogranicza problem pocenia stóp - a wszystko za sprawą oddychającej podszewki buta. System Sun Reflect zmniejsza liczbę ciepła przenoszonego na stopy. Specjalne wzmocnienie czubków chroni palce nawet wtedy, gdy na stopę upadnie cięższy przedmiot.

Na uwagę zasługuje też estetyczny wygląd obuwia. Żółte odblaskowe elementy sprawdzają się w czasie trudnych akcji, gdy strażak musi pokonywać odległość na kolanach. Wtedy jest widoczny przez swoich kolegów z zespołu i może bezpiecznie zakończyć akcję. Buty Haix na pewno posłużą przez wiele lat i z powodzeniem sprawdzą się w trakcie każdej, nawet najtrudniejszej, służby. Przeciwpożarowy but jest wodoszczelny, nie wchodzi w poślizg i cechuje się wyjątkowo dużym stopniem wytrzymałości. Zapewnia bezpieczeństwo strażaka w czasie wielogodzinnej pracy, pozwalając mu na realizację wyzwań związanych z pracą w wyjątkowo trudnych i niewdzięcznych warunkach. Tego typu obuwie powinno znaleźć się na wyposażeniu każdej jednostki pożarniczej.

Artykuł sponsorowany

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".