• Autor: Arleta_K
  • Wyświetleń: 1822
  • Dodano: 2019-12-07 / 13:56
  • Komentarzy: 0

  M. Czerkawski: Jak dostaniesz szansę, to lepiej ją wykorzystaj

  M. Czerkawski: Jak dostaniesz szansę, to lepiej ją wykorzystaj

  (Fot. Arleta)

  Gwiazda hokeja na lodzie Mariusz Czerkawski odwiedził dziś Opole. Zawodnik podczas spotkania motywował młodzież do tego, aby nie poddawała się w dążeniu do sukcesu.

  Mariusz Czerkawski to polski hokeista, reprezentant kraju, olimpijczyk z Albertville 1992, menedżer hokejowy i komentator sportowy. Nazywa się go jednym z najwybitniejszych polskich hokeistów w historii. Spędził 12 sezonów w National Hockey League, w której grał w 5 klubach. Jako pierwszy Polak w tej lidze wystąpił w Meczu Gwiazd NHL.

  Hokeista podczas spotkania z opolską młodzieżą opowiedział o sobie, swojej karierze i dążeniu do sukcesu. - Opowiedział o swojej perspektywie, o tym jak dotarł do swoich talentów, jak je uwolnił i zamienił na pieniądze. To może być taki impuls dla młodych Opolan, że hokej to też ciekawa dyscyplina sportowa, na której można zarobić pieniądze, która może być pasją i dawać radość - podkreślił Piotr Koziol, preses Fundacji "Kwitnące Talenty".

  Sam sportowiec zachęcał dzieci do tego, aby znaleźli coś, co lubią robić i dążyli w tym do sukcesu. Według Czerkawskiego odkrywaniu talentów służy atmosfera bez presji, bez ciśnienia, bez nacisku z zewnątrz. - Jeżeli się naprawdę znajdzie coś, co się lubi to naprawdę ułatwia. Nie wszyscy mają to szczęście. Talent oczywiście przy równoległej, ciężkiej pracy i wytrwałości przynosi efekty. Jak dostaniesz szansę, to lepiej ją wykorzystaj.

  Podczas spotkania w "Talentowni" można było również otrzymać zdjęcie z autografem i zrobić sobie zdjęcie ze światową gwiazdą hokeja.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".