• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3759
  • Dodano: 2019-12-03 / 11:55
  • Komentarzy: 3

25-letni Miłosz T. zawodnik Odry Opole usłyszał zarzuty

 
 
25-letni Miłosz T. zawodnik Odry Opole usłyszał zarzuty

(Fot. Archiwum)

Potwierdziły się przypuszczenia, że to 25-letni piłkarz Odry Opole jest sprawcą niedzielnego aktu wandalizmu na Placu Wolności w Opolu. Piłkarz tłumaczy, że uszkodzenia to efekt niecelowy.


Przypomnijmy, do sytuacji, w której mężczyzna miał szarpać się i uderzyć kierującego taksówką, po czym uciekać przed patrolem policji i wywrócić neon z napisem "Opole" na Placu Wolności doszło w niedzielę 1 grudnia około 23:00.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, ale jego stan nie pozwalał na przesłuchanie więc spędził noc na izbie wytrzeźwień. Początkowo policja nie potwierdzała, że sprawcą jest piłkarz opolskiej drużyny. Duże zamieszanie zrobiło się też wokół zgłaszającego szkodę, który początkowo chciał załatwić sprawę polubownie, jednak rozwój wydarzeń sprawił, że nie zgodzono się na żadne usprawiedliwienie aktów wandalizmu w mieście.

- Mężczyzna usłyszał zarzuty uszkodzenia iluminacji świetlnej. Wyraził on chęć zadośćuczynienia i naprawienia szkody, jaką wyrządził w wyniku uszkodzenia tego mienia - mówi młodszy aspirant Agnieszka Nierychła, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Opolu.

Jak się dowiedzieliśmy, Miłosz T. nie przyznał się w pełni do postawionego mu zarzutu. Piłkarz twierdzi, że nie chciał uszkodzić iluminacji świetlnej i wyraził chęć naprawy powstałych szkód. Przypomnijmy, że wczoraj Zarząd Odry Opole poinformował, że w razie potwierdzenia się doniesień medialnych, że za aktem wandalizmu stoi piłkarz Odry Opole, Zarząd Klubu wyciągnie wobec zawodnika stosowne konsekwencje. - Jednocześnie Klub z pełną stanowczością sprzeciwia się wszelkim aktom chuligaństwa i wandalizmu - napisali w oświadczeniu na platformie Facebook. Dziś niestety telefon rzecznika klubu milczy.

Do sprawy wrócimy.

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".