• 0
0
  • Autor: Arleta_K
  • Wyświetleń: 1600
  • Dodano: 2019-12-02 / 08:40
  • Komentarzy: 0

Opolskie siatkarki stoczyły twardy pojedynek w Stegu Arenie

 
 
Opolskie siatkarki stoczyły twardy pojedynek w Stegu Arenie

(Fot. Arleta)

W niedzielny wieczór w Opolskiej Stegu Arenie zawodniczki UNI Opole zmierzyły się z AZS Politechniką Śląską Gliwice. Dla kibiców to była prawdziwa wojna nerwów.

W pierwszy set Opolanki nie weszły zbyt dobrze. Już na samym początku drużyna gości dominowała nad naszą w obronie, przyjęciu i ataku. Szczególnie trudna sytuacja sytuacja na parkiecie zrobiła się, kiedy pod koniec pierwszego seta boisko musiała opuścić nasza rozgrywająca Weronika Wołodko. Zawodniczka doznała kontuzji. Set Wilczyce z Opola przegrały wynikiem 21:25.

Również w drugiej partii opolskim siatkarkom gra nie bardzo się kleiła i AZS zakończył seta 20:25. Kiedy już gliwiczanki praktycznie były pewne, że mecz skończy w kolejnej odsłonie, nasze Wilczyce poderwały się do walki i wygrały kolejne trzy partie (25:13, 28:26, 15:7). Tytuł MVP spotkania otrzymała nasza libero - Aleksandra Szczygłowska.

Zwycięstwo w tie-breaku powiększyło dorobek naszego klubu w tabeli. Aktualnie siatkarki mają na koncie 20 oczek. Bezpośrednio za nimi na siódmym miejscu znajdują się zawodniczki ze Stali Mielec (13 pkt.), natomiast tylko o jeden punkt więcej od nas ma klub z Częstochowy. Z pierwszą z tych drużyn opolanki zmierzą się 21 grudnia na domowym parkiecie. Początek o 15.15.

Wcześniej jednak zaplanowano spotkanie 13 rundy pierwszej ligi siatkówki kobiet, w której zagramy z Budowlanymi Toruń. Spotkanie odbędzie się 7 grudnia na wyjeździe.


reklama
.

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".