• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 4508
  • Dodano: 2019-11-25 / 21:46
  • Komentarzy: 0

Płonęła altanka przy stadninie koni. Akcja w Dębskiej Kuźni

 
 
Płonęła altanka przy stadninie koni. Akcja w Dębskiej Kuźni
 <i>(Fot. OSP Dębska Kuźnia )</i>

(Fot. OSP Dębska Kuźnia )

Strażacy zostali wezwani do pożaru altanki znajdującej się przy stajni dla koni. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał.


To był mocno pracowity poniedziałek dla Opolskiej straży. Od rana kilkukrotnie dysponowani byli do pożarów, tym razem szybką reakcja i doświadczenie zapobiegły tragedii, do której mogłoby dojść gdyby ogień się rozprzestrzenił.

- Około godziny 18 zostaliśmy zadysponowani do pożaru drewnianej altanki przy stajni dla koni w miejscowości Dębska Kuźnia na ul. Wolności. Spaleniu uległa cała altanka - relacjonują strażacy z OSP Dębska Kuźnia.

W działaniach ratowniczo gaśniczych brały udział zastępy z OSP Dębska Kuźnia, OSP Dębie, OSP Chrząstowice, JRG 1 Opole, JRG 2 Opole.

Na szczęście podczas zdarzenia nie ucierpieli ludzie ani też żadne zwierze. Nie wiadomo na tę chwilę co było przyczyną pojawienia się ognia. Tę kwestię ustalać będzie policja.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".