• 0
0
  • Autor: Arleta_K
  • Wyświetleń: 1096
  • Dodano: 2019-11-20 / 18:51
  • Komentarzy: 0

Rusza III Maraton Teatralny

 
 
Rusza III Maraton Teatralny

(Fot. www.teatropole.pl)

Maraton Teatralny to coroczny przegląd najnowszych i najciekawszych produkcji Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu. W tym roku widzowie będą mieli okazję zobaczyć aż sześć spektakli.

Miłośnicy kultury, którzy nie mieli zbyt wielu okazji, aby oddać się magii teatru już w ten weekend będą mogli nadrobić zaległości w repertuarze. Oprócz tego każdy będzie miał okazję, aby spotkać się z realizatorami, twórcami i aktorami, z którymi będzie mógł podzielić się wrażeniami na żywo.

III Maraton Teatralny odbędzie się w dniach 22-24 listopada. W czasie wydarzenia zaprezentowane będą następujące sztuki: "Mistrz i Małgorzata" w reżyserii Janusza Opryńskiego, "Podróż za jeden uśmiech" (reż. Piotr Ratajczak), "Wątpliwość" (reż. Norbert Rakowski), "Reality Show(s). Kabaret o rzeczach strasznych" (reż. Jan Hussakowski), "Grotowski non-fiction" (reż. Katarzyna Kalwat), "Czarna skóra, białe maski" (reż. W. Bagiński).

Szczegóły dotyczące zakupu biletów i rozkładu poszczególnych spektakli znajdują się na plakacie i na stronie www.teatropole.pl

Patronat 24opole
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".