• 0
0
  • Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 1361
  • Dodano: 2019-11-19 / 12:30
  • Komentarzy: 2

Konkurs plastyczny "Ciepło Świąt"

 
 
Konkurs plastyczny "Ciepło Świąt"
 <i>(Fot. organizator)</i>

(Fot. organizator)

Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki oraz Energetyka Cieplna Opolszczyzny SA, serdecznie zapraszają do udziału w konkursie plastycznym. Konkurs skierowany jest do dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych.


Święta Bożego Narodzenia wywołują w nas wiele dobrych emocji i miłych wspomnień. Lubimy je m.in. za rodzinną atmosferę, blask choinki czy spotkania w gronie bliskich. Lubimy je za to wszystko, co tworzy niepowtarzalny klimat ciepłych Świąt...

A czym dla dzieci jest ciepło Świąt? Z czym najmłodsi kojarzą Boże Narodzenie i jego atmosferę? Z szopką, świątecznym drzewkiem, bombką, aniołem, a może Św. Mikołajem i reniferem? Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym wszystkie pomysły i skojarzenia, można własnoręcznie stworzyć.

Jest to już siódma edycja konkursu plastycznego. A jego uczestnicy w poprzednich edycjach, nie raz udowodnili, że mają wspaniałe pomysły i niezwykle twórczą wyobraźnię. Widywaliśmy już baranki wielkanocne stworzone z leśnego mchu, maski karnawałowe z kory drzewa, anioły z gipsu, choinki z piór, szopki bożonarodzeniowe z makaronu, czy wreszcie Mikołaja wykonanego z papieru w formie origami.

Każdy z dotychczasowych konkursów organizowanych w OTLiA cieszył się ogromnym zainteresowaniem a wszystkie prace zgłoszone na konkurs będą ozdabiały teatralne foyer, zamieniając je w niezwykłą galerię dziecięcych dzieł. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone: na zwycięzców czekać będą nagrody przygotowane przez Teatr, a także nagrody-niespodzianki ufundowane przez Energetykę Cieplną Opolszczyzny SA.

Prace mogą być wykonane wg. wszelkich pomysłów, inspiracji i możliwości twórczych (z wyjątkiem rysunków). Mogą być to prace indywidualne lub zbiorowe (max 3 osoby w grupie). Prace konkursowe należy dostarczyć do 30 listopada 2019. Wystawa będzie dostępna dla wszystkich chętnych do 31 stycznia 2020.

Regulamin konkursu, karta zgłoszenia i metryczka dostępne są na stronie OTLiA:OTLiA

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-11-19 13:11:10 [89.67.4.*] id:1585016  
emsi: Napisał postów [1468], status [zrobił/a karierę] Reputacja
Inicjatywa fajna tylko że magia świąt już nie działa.kiedys na święta się czekało to był fajny czas spędzony z rodziną z którą wspólnie się szykowało święta.teraz komercha i tandeta zawładnęła ludźmi.

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2019-11-19 14:09:08 [217.173.195.*] id:1585022  
wojtasoks: Napisał postów [3516], status [VIP] Reputacja
Ale dalej najwięcej od nas zależy. Więc twórzmy tą atmosferę w swoich domach.