• 0
0
 
  • Wyświetleń: 1021
  • Dodano: 2019-11-17 / 15:04
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Kredyty gotówkowe i wszystko, co o nich powinieneś wiedziec

 
 
Kredyty gotówkowe i wszystko, co o nich powinieneś wiedziec
Pożyczki osobiste działają tak samo jak każdy inny rodzaj pożyczki. Pożyczasz pewną ilość pieniędzy od banku lub pożyczkodawcy, abyś mógł zapłacić za rzeczy, których potrzebujesz. Będziesz mieć umowę z pożyczkodawcą na spłatę pożyczki w ratach miesięcznych, dwutygodniowych lub tygodniowych

Pożyczki osobiste działają tak samo jak każdy inny rodzaj pożyczki. Pożyczasz pewną ilość pieniędzy od banku lub pożyczkodawcy, abyś mógł zapłacić za rzeczy, których potrzebujesz. Będziesz mieć umowę z pożyczkodawcą na spłatę pożyczki w ratach miesięcznych, dwutygodniowych lub tygodniowych

Pożyczki osobiste działają tak samo jak każdy inny rodzaj pożyczki. Pożyczasz pewną ilość pieniędzy od banku lub pożyczkodawcy, abyś mógł zapłacić za rzeczy, których potrzebujesz. Będziesz mieć umowę z pożyczkodawcą na spłatę pożyczki w ratach miesięcznych, dwutygodniowych lub tygodniowych.

Zasadniczo pożyczka osobista pomaga zaspokoić krótkoterminową lub długoterminową potrzebę finansowania. Ubiegasz się o pożyczkę od pożyczkodawcy, który następnie ocenia twoją przydatność do pożyczki, a jeśli zostaniesz zatwierdzony, pożyczkodawca prześle ci środki na pożyczkę. Twoje spłaty będą obejmować główną kwotę pożyczki oraz opłaty i odsetki. Jeśli dokonasz spłat zgodnie z umową pożyczki, cała pożyczka zostanie spłacona po zakończeniu okresu kredytowania.

Znalezienie odpowiedniej pożyczki osobistej jest pierwszym krokiem tego procesu. Najlepiej podzielić ten etap na kilka części, z których pierwszą jest wybór rodzaju pożyczki osobistej, którą chcesz wybrać.

Oto podział głównych rodzajów dostępnych pożyczek osobistych:
kredyt gotówkowy
chwilówki
kredyt w koncie osobistym
Po tym, jak zdecydujesz, jakiego rodzaju pożyczki osobistej chcesz złożyć wniosek, oto jak porównać oferty pożyczek osobistych z różnych banków i pożyczkodawców:

Kwota pożyczki. Jaka jest minimalna i maksymalna kwota, o którą pożyczkodawca pozwala wnioskować i czy to wystarczy?
Warunki pożyczki. Jakie są minimalne i maksymalne warunki kredytu? Zwykle dostępne są warunki od jednego do siedmiu lat, ale warunki różnią się między dostawcami.

Opłaty. Sprawdź opłaty z góry, takie jak opłaty za założenie lub wniosek i opłaty bieżące, takie jak opłaty miesięczne lub roczne. Będą one musiały zostać uwzględnione w kwocie pożyczki.
Oprocentowanie. Czy stawka jest stała czy zmienna? Czy stawka jest konkurencyjna?
Spłaty. Po zapoznaniu się z kwotą i warunkami pożyczki możesz skorzystać z kalkulatora spłaty kredytu, aby sprawdzić, czy spłaty będą dostępne w ramach budżetu.

Harmonogam. Czy możesz wybrać spłatę tygodniową, dwutygodniową lub miesięczną? Czy możesz dokonać dodatkowych spłat bez opłat? Czy możesz spłacić pożyczkę wcześniej bez kary?

Kwalifikowalność
Kredytodawcy ustalili minimalne kryteria kwalifikowalności do pożyczek osobistych. Może to obejmować dowolne z następujących czynności:

Wiek
Dochód
Zatrudnienie
Większość kredytodawców będzie wymagać zatrudnienia, ale niektórzy rozważą bezrobotnych kandydatów. Niektórzy pożyczkodawcy będą również wymagać od ciebie zakończenia okresu próbnego lub zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin. Całe szczęście można dzisiaj znaleźć pożyczkodawców, którzy mają nieco mniej zaostrzone reguły. Niektórzy pożyczkodawcy mogą również rozważyć kandydatów otrzymujących płatności zasiłkowe.

Jednak nawet jeśli spełnisz minimalne wymagania dotyczące pożyczki, nie zostaniesz zatwierdzony, jeśli nie udowodnisz, że stać Cię na spłatę kredytu. Pożyczkodawcy określają to na podstawie dochodów, długów i stabilności zatrudnienia.

Artykuł sponsorowany

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".