• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 9173
  • Dodano: 2019-11-10 / 18:37
  • Komentarzy: 2

11-latka z Opola jednak wystąpi w półfinale telewizyjnego show

 
 
11-latka z Opola jednak wystąpi w półfinale telewizyjnego show

(Fot. Archiwum)

Na castingach do programu, niesamowity talent i gibkość 11-latki z Opola potwierdziło jury 12. edycji programu Mam Talent zapraszając Opolankę do kolejnego etapu telewizyjnego show. Już w sobotę 16 listopada będziemy mogli oglądać ją w półfinale programu na żywo.


Malwina Kowalowicz już nie raz miała szansę pokazać swoje zdolności przed publicznością. Opolanie mieli okazję zobaczyć uzdolnioną i wysportowaną dziewczynkę w akcji podczas pokazu otwierającego "II Przebojowy Pokaz Siły". Tam wykazując się niesamowitą siłą i gibkością zaprezentowała się na kole gimnastycznym.

Mimo, że fani popularnego show mieli okazję zobaczyć, że Opolanka musiała pożegnać się z nadzieją na start w półfinale, role niespodziewanie odwróciły się. - Malwina dostała awans za jedną z uczestniczek półfinału, teraz powiem, że ta Mała Uparciucha na bank postara się najmocniej na Kuloziemii pokazać Wam piękny występ - pisze na platformie Facebook Bianka Kowalowicz, mama Malwiny. Na zaplanowanie i naukę pokazu półfinałowego Malwina miała tylko 2 tygodnie.

Malwina zaczynała swoje treningi od pole dance, później aerial hoop i trapez, w jej grafiku nie zabrakło miejsca na szarfy i aerial cube. Jest osobą pełną energii, którą oprócz treningów akrobatycznych wyzwala na treningach akrobatyki sportowej i kalisteniki, gdzie znalazła się pod opieką Jarosława Bulli, który towarzyszył jej podczas castingów i cały czas angażuje się w treningi siłowe i sprawnościowe 11-latki.

Rodzice, którzy są największym wsparciem dziewczynki podkreślają, że jej determinacja i odwaga jest godna podziwu. Warto nadmienić, że we wrześniu Opolanka została mistrzynią i wicemistrzynią Europy w kategoriach Aerial Cube Sport Professional i Aerial Hoop Sport Professional oraz mistrzynią Europy w Aerial Art Open (trapez).

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-11-11 00:48:36 [176.111.139.*] id:1584561  
doctor: Napisał postów [302], status [maniak] Reputacja
Bravo!!!!

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2019-11-11 00:51:35 [89.64.45.*] id:1584562  
Ulka907: Napisała postów [194], status [starszy wyjadacz] Reputacja
Serdeczne gratulacje dla Malwinki i wspierających ją Rodziców!