• 0
0
  • Wyświetleń: 1240
  • Dodano: 2019-11-05 / 09:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Ubezpieczenie floty samochodowej - kiedy się opłaca?

 
 
Ubezpieczenie floty samochodowej - kiedy się opłaca?
Blisko połowa firm w Polsce posiada więcej niż pięć aut służbowych. Ich właściciele mogą skorzystać z wygodnej opcji ubezpieczenia floty samochodowej. Sprawdź czym wyróżnia się taka polista i dla kogo jest najbardziej korzystna.Kto może skorzystać z ubezpieczenia floty?

Wszystko zależy od ilości zarejestrowanych samochodów służbowych w firmie. Towarzystwa Ubezpieczeniowe zazwyczaj swoją ofertę dedykują przedsiębiorcom, których flota liczy minimum 20 aut. Są jednak w tej kwestii wyjątki. Niektórzy ubezpieczyciele oferują bardziej elastyczne warunki i wychodzą naprzeciw mniejszym przedsiębiorcom. W niektórych przypadkach wystarczy 5 pojazdów firmowych.

Korzyści ubezpieczenia floty samochodowej

Dlaczego warto wybrać polisę floty samochodowej, która będzie obejmować kilka pojazdów firmowych jednocześnie? Powodów jest kilka.

Przede wszystkim można ograniczyć koszty ubezpieczenia samochodów oraz uzyskać atrakcyjne warunki, dostosowane do własnych potrzeb. Ponadto, niezależnie od ilości szkód w okresie trwania umowy ubezpieczeniowej, uzyskuje się gwarantowane składki.

Wiek, pojemność czy marki poszczególnych samochodów przestają odgrywać istotną rolę dla ubezpieczenia.
Flota jest brana pod uwagę jako całość.

Stawki cenowe ustalane są raz w roku dla całej floty. Dzięki temu nie trzeba każdorazowo szukać najkorzystniejszych warunków ubezpieczenia dla pojedynczego pojazdu. Przy większej ilości samochodów jest to duża wygoda i oszczędność czasu.

Alternatywa dla ubezpieczenia floty

Alternatywą dla ubezpieczenia flotowego, które nie jest dostępne dla wszystkich, jest przeniesienie firmowych pojazdów do jednego Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Tam możemy negocjować preferencyjne warunki cenowe.

Przedsiębiorcy coraz częściej doceniają takie rozwiązania. Mogą z wyprzedzeniem przewidzieć wydatki na ubezpieczenia oraz uzyskać stałą, atrakcyjną cenę dla wszystkich swoich pojazdów.
Chcesz wiedzieć na ten temat więcej? Zapraszamy do konsultacji z doradcą Multiagencji Centrum Ubezpieczeń Partner.

www.cubezpieczen.pl
facebook.com/centrumubezpieczen.opole


Centrum Ubezpieczeń Partner from Centrum Ubezpieczeń PARTNER on Vimeo.

Artykuł sponsorowany

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".