• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2066
  • Dodano: 2019-10-27 / 08:46
  • Komentarzy: 1

Czarownice i straszydła na opolskim lodowisku

 
 
Czarownice i straszydła na opolskim lodowisku
Impreza Halloweenowa zorganizowana na lodowisku przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji cieszyła się dużym zainteresowaniem. Na taflę lodu wyjechało mnóstwo czarownic i duchów, którzy jeździli na łyżwach w rytmach klimatycznej muzyki, wśród upiornie wyglądającego lodowiska.


Na "Ślizgawki z Duchami", zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Opolu przybyli w sobotni wieczór zarówno dorośli jak i najmłodsi miłośnicy jazdy na łyżwach.

Zapowiadane przez MOSiR niepowtarzalne Ślizgawki z Duchami cieszyły się dużym zainteresowaniem. Podczas wydarzenia przebrani Opolanie jak zazwyczaj jeździli na łyżwach, a Ice Marshalle urozmaicali ten czas rozdając słodkości i zachęcając do wzięcia udziału w konkursach.

Pan Tomasz z Opola zdecydował się wziąć udział razem z córkami. - Do Toropolu jeżdżę z córkami co sobotę, zawsze szukamy ciekawych zdarzeń na weekendy i muszę przyznać, że takich bardzo brakuje. Dziś przyjechałem z dwiema czarownicami. Dziewczynki bawią się świetnie - mówi Tomasz z Opola.

Atrakcyjne nagrody można było zdobyć m.in. za najlepszy strój. W sobotę wieczorem nie zabrakło przerażających charakteryzacji.

- Myślałem, że będzie bardziej upiornie, ale najważniejsi są ludzie, którzy profesjonalnie podeszli do zabawy i niektórych charakteryzacji można się naprawdę przestraszyć. To pokazuje, że Opolanie potrafią się bawić, a każda okazja jest dobra, żeby bawić się na sportowo - dodaje Kazimierz.

Po mrocznym weekendzie zostało już tyko wspomnienie i zdjęcia. Zapraszamy do GALERIIreklama
.

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-10-27 22:52:51 [31.0.40.*] id:1583954  
arta26: Napisał postów [1349], status [zrobił/a karierę] Reputacja
Widzę że większość Pań wyszło bez makijażu 🤣🤣

Nick:
Treść: