• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2574
  • Dodano: 2019-10-17 / 12:57
  • Komentarzy: 1

Uwaga kierowcy! Skrzyżowanie Katedralnej z Książąt Opolskich zamknięte

 
 
Uwaga kierowcy! Skrzyżowanie Katedralnej z Książąt Opolskich zamknięte

(Fot. MZD Opole )

Miejski Zarząd Dróg w Opolu od czwartku 17 października wprowadza tymczasową organizację ruchu w pobliżu katedry w Opolu. Zamknięte zostaje skrzyżowanie Katedralnej z Książąt Opolskich.


Przez co najmniej miesiąc kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w centrum miasta. Miejski Zarząd Dróg rozpoczął kolejny etap prac. Tym razem obejmie on skrzyżowanie ulic Katedralnej i Książąt Opolskich.

- Ruszamy z pracami na skrzyżowaniu Książąt Opolskich z Katedralną i od dziś wprowadzamy tymczasową organizację ruchu w tym rejonie. Jadąc od strony Sądowej i Kominka trzeba jechać ulicą Konopnickiej i dalej do Rynku ulicą Koraszewskiego. Natomiast żeby dojechać od strony Piastowskiej do Sądowej, czyli ronda na Placu Konstytucji 3go Maja trzeba skręcić w Koraszewskiego i dalej można jechać ulicą Książąt Opolskich. Za utrudnienia przepraszamy - informuje Adam Leszczyński, rzecznik Miejskiego Zarządu Dróg w Opolu.

Drogowcy zaznaczają, że prowadzone prace są kontynuacją remontu ul. Książąt Opolskich. Szczególną uwagę muszą zachować także piesi.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-10-19 23:15:19 [31.60.126.*] id:1583655  
muszka82: Napisała postów [368], status [pismak] Reputacja
Mam propozycję dla włodarzy. Zamknijcie wszystkie ulice. Poruszanie się po Opolu to istny koszmar, po co się męczyć? Zakaz wjazdu do Opola i wprowadzić ruch pieszy oczywiście wahadłowo żeby nie było za dobrze

Nick:
Treść: