• 0
0
  • Autor: Arleta_K
  • Wyświetleń: 1317
  • Dodano: 2019-10-16 / 11:26
  • Komentarzy: 1

Przed nami "Ogólnopolski Tydzień Kariery"

 
 
Przed nami "Ogólnopolski Tydzień Kariery"

(Fot. WUP w Opolu)

Opolska edycja imprezy rozpocznie się 21 i potrwa do 25 października. W programie zaplanowano dyskusje panelowe, warsztaty, wykłady, spotkania oraz konkursy. Gościem specjalnym Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery będzie Szymon Hołownia.

Na cykl wydarzeń zaprasza Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu. - Hasłem przewodnim tegorocznego OTK jest "Pasja, Profesja, Powołanie". Te wszystkie działania, które realizujemy chcemy podpiąć pod to hasło. Chcemy zachęcić wszystkich, aby świadomie planowali swoją przyszłość - tłumaczy Ewa Baryliszyn, doradca zawodowy Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Opolu.

W wydarzeniu równolegle będą uczestniczyć opolskie uczelnie. Na Uniwersytecie Opolskim odbędą się między innymi warsztaty pt. "Badania nad muzyką rockową. Nick Cave w świecie swoich demonów", "Zieleń w moim mieście", "Współczesne wyzwania miast", "O czym powinni pamiętać urbaniści w XXI wieku" czy "Język, kultura, komunikacja: filary Twojej przyszłości". Politechnika Opolska zorganizuje grę miejską z pulą nagród 2 tysiące złotych.

Wydarzeniem szczególnym OTK będzie jego uroczyste zakończenie, które zaplanowano na 25 października na godzinę 10.00 w Centrum Rozrywki Kubatura w Opolu, podczas którego gościem specjalnym będzie Szymon Hołownia.

Szczegóły oraz pełny program "Ogólnopolskiego Tygodnia Karier" można znaleźć na stronie internetowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy.
Patronat 24opole
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-10-16 12:32:24 [217.173.195.*] id:1583447  
wojtasoks: Napisał postów [3772], status [VIP] Reputacja
Trzeba wydać na coś euro przeznaczone na aktywizację bezrobotnych.

Nick:
Treść: