• Autor: Aga_Ko
    • Wyświetleń: 1300
    • Dodano: 2019-10-14 / 08:41

Berland Komprachcice uległ GKS Futsal Tychy

Drużyna Berlandu Komprachcice musiała uznać wyższość rywali podczas spotkania czwartej kolejki 1 ligi futsalu. Tyski GKS pokonał na wyjeździe Berland Komprachcice aż 6:1.

W niedzielę 13 października drużyna Berlandu przerwała passę zwycięstw przegrywając z drużyną GKS Tychy 1:6. Warto podkreślić, że wczorajszy dzień dobrą passę odebrał także innym drużynom z pierwszych miejsc w tabeli. Swoje mecze przegrali również Futsal Club 2016 Siemianowice Śl. i Maxfarbex Futsal Busko-Zdrój. Przed meczem czwartej kolejki jest jeszcze drużyna Gredar Futsal Team Brzeg.

W drugiej minucie meczu na prowadzenie wyszła drużyna GKS Tychy po celnym trafieniu Piotra Pytla. Drużyna Berlandu przeprowadziła kilka zgranych akcji, jednak Tyszanie grali świetnie w obronie. W 9 minucie spotkania drużyna gości podwyższyła prowadzenie, bramkę na 2:0 strzelił Tomasz Bernat.

Spotkanie zaczęło robić się nerwowe, sędzia nie szczędził żółtych kartek dla gospodarzy. W 11 minucie żółtą kartkę otrzymał Patryk Kilian, a kilka minut później został ukarany czerwoną kartką za kolejne przewinienie i musiał opuścić boisko.

Pierwszą bramkę dla Berlandu w 19 minucie spotkania strzelił Michał Bienias. Po pierwszej połowie zawodnicy schodzili do szatni przy wyniku 1:3 dla GKS Tychy.

Druga połowa spotkania przebiegała bardzo nerwowo. Gospodarze nie byli w stanie odrobić strat, a drużyna GKS Tychy podwyższyła wynik do 6 bramek kończąc spotkanie wynikiem 6:1.

Po czwartej kolejce rozgrywek drużyna Berlandu utrzymuje się na 4 pozycji w tabeli.