• Autor: Dżacheć
    • Wyświetleń: 11272
    • Dodano: 2019-10-08 / 09:04
    • Komentarzy: 22

    Tragiczne zdarzenie na trasie Biała - Solec

    Tragiczne zdarzenie na trasie Biała - Solec

    (KPP Prudnik)

    Do tego tragicznego zdarzenia doszło z poniedziałku na wtorek (7/8 października), przed godziną 1:00 w nocy na trasie Biała - Solec. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci ruchu drogowego 26-latek kierujący osobowym bmw na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo.

    Samochodem podróżowały 2 osoby. Niestety kierujący tym pojazdem poniósł śmierć na miejscu. Natomiast 23-letni pasażer trafił do szpitala.

    Zobacz takze Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu

    Na miejscu funkcjonariusze zabezpieczyli ślady, przeprowadzili oględziny. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury będą wyjaśniać wszelkie okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia drogowego.

    Policjanci apelują o rozwagę i rozsądek na drodze!
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2019-10-13 09:38:08 [194.29.183.*] id:1583220  
    ASek: Napisał postów [1229], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Ja obstawiam zwierzyne i próbę ominiecia. Dach skasowany nie przód

    Nick:
    Treść:
    2019-10-08 18:38:50 [89.67.13.*] id:1582924  
    zaodrze244: Napisał postów [365], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    Wiadomo bmw ale gdyby nie te przeklęte drzewa przy drogach to nie jeden miałby szansę do domu wrócić a nie od razu na cmentarz trafić. Drzewa przy drogach to skończona głupota i nie jeden błąd nie wybaczyły. Dlatego trzeba to dziadostwo wyciąć w pień. Nie ma dla nich miejsca przy drogach ich miejsce jest wszędzie indziej ale nie przy drodze.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2019-10-08 19:29:12 [217.237.87.*] id:1582925  
    dontomasso: Napisał postów [4855], status [VIP] Reputacja
    ciebie tez powinni wyciac zebyc takich glupot nie pisal. tak to jest jak sie nisko lata, to sie i o drzewo przychaczy
    2019-10-08 20:36:33 [80.5.45.*] id:1582929  
    fantom: Napisał postów [347], status [maniak] Reputacja
    Dokładnie, koniecznie trzeba wyciąć drzewa i opróżnić wszystkie akweny wodne, baseny i sadzawki, też stanowią zagrożenie, tyle osób tonie co roku. Ja śmiem twierdzić że to drzewo rzuciło się na auto.
    2019-10-10 10:14:35 [5.173.32.*] id:1583046  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    I jeszcze wyburzyć wszystkie budynki płoty, zlikwidować latarnię i zaorać wszystko w promieniu 100m od drogi żeby było bezpieczniej.
    2019-10-09 20:07:24 [185.127.20.*] id:1583009  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Niestety pasażer zmarł w szpitalu (*)

    Nick:
    Treść:
    2019-10-09 18:58:32 [93.244.70.*] id:1583001  
    Wowi78: Napisał postów [782], status [stały bywalec] Reputacja
    Może po prostu przysneło mu się albo zasłabł. Ale znawcy już zrobili z niego pirata z BMW.
    [1]

    Nick:
    Treść:
    2019-10-08 22:28:16 [83.30.98.*] id:1582937  
    farmer: Napisał postów [507], status [rozpisany/na] Reputacja
    Mistrz prostej.....

    Nick:
    Treść:
    2019-10-08 10:59:58 [5.173.201.*] id:1582896  
    KubaXY: Napisał postów [3400], status [Szycha] Reputacja
    Idiotów nie szkoda. Im ich mniej, tym bezpieczniej. Szkoda tylko drzewa, uszkodził je dzięcioł z bmw
    [-2]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2019-10-08 11:33:22 [62.216.206.*] id:1582899  
    Jerry: Napisał postów [5178], status [VIP] Reputacja
    Jesteś jasnowidzem że wiesz co dokładnie się tam stało?
    2019-10-08 11:45:54 [185.127.20.*] id:1582900  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Nie mierz wszystkich swoją miarą forumowy pseudo-ekspercie!
    2019-10-08 16:35:58 [5.173.201.*] id:1582916  
    KubaXY: Napisał postów [3400], status [Szycha] Reputacja
    Jasne,ze wiem, co sie stalo. Natura w polaczeniu z fizyka uswiadomily debilowi, ze nie jest jeszcze odpowiedzialnym kierowca. I juz nie bedzie na szczescie
    [-1]
    2019-10-08 16:59:15 [185.127.20.*] id:1582919  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Wypowiedź typowego cebulaka którego cieszy nieszczęście innych. Pozostaje mieć tylko nadzieję że z twojej rodziny komuś przytrafi się taka sytuacja.
    2019-10-08 17:10:19 [5.173.201.*] id:1582921  
    KubaXY: Napisał postów [3400], status [Szycha] Reputacja
    Idz do parafii i pomodl sie o to.. a noz widelec jutro sie zapalisz podczas spania albo moze czadzik golasie haha
    2019-10-08 15:55:35 [31.60.32.*] id:1582913  
    Polpha: Napisał postów [10075], status [VIP] Reputacja
    Pewnie zasnął, taka pora

    Nick:
    Treść:
    2019-10-08 12:23:14 [188.146.158.*] id:1582901  
    neon: Napisał postów [3010], status [Szycha] Reputacja
    Sarna!?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2019-10-08 12:24:53 [62.216.206.*] id:1582902  
    Jerry: Napisał postów [5178], status [VIP] Reputacja
    Może...
    2019-10-08 13:37:29 [165.225.72.*] id:1582903  
    dontomasso: Napisał postów [4855], status [VIP] Reputacja
    predkosc?!
    2019-10-08 10:08:05 [178.252.19.*] id:1582892  
    kija: Napisała postów [206], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    Przykro. Jak się zapomina o rozsądku to tak się dzieje. Niech spoczywa w spokoju

    Nick:
    Treść:
    2019-10-08 10:03:56 [79.255.54.*] id:1582891  
    anstel: Napisał postów [3800], status [VIP] Reputacja
    Bywa, może za wolno jechał , a całe życie było przednim .

    Nick:
    Treść:
    2019-10-08 09:37:25 [165.225.72.*] id:1582888  
    dontomasso: Napisał postów [4855], status [VIP] Reputacja
    no to mlody z bumy zrobil banana. szkoda mlodego ale droga to nie pas startowy. dla przestrogi powinni takie zdjecia adepta na prawko pokazywac

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2019-10-08 09:43:30 [83.30.44.*] id:1582890  
    Szybki: Napisał postów [206], status [maniak] Reputacja
    chyba mu sie spioch uaktywnioł...