• 0
0
 
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2575
  • Dodano: 2019-09-25 / 17:43
  • Komentarzy: 0

Poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania zatrzymany przez policjantów z Brzegu

 
 
Poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania zatrzymany przez policjantów z Brzegu

(Fot. Archiwum)

Policjanci z Brzegu zatrzymali 26-latka poszukiwanego na mocy Europejskiego Nakazu Aresztowania. Mężczyzna w Niemczech miał się dopuścić szeregu przestępstw przeciwko mieniu. Teraz Sąd Okręgowy w Opolu zdecyduje o ekstradycji 26-latka do Niemiec.

Kilka dni temu około 23:00 policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego pojechali na jedno z osiedli w mieście. Tam grupa młodych osób miała głośno się zachowywać i zakłócać spokój.

Na miejscu funkcjonariusze zastali siedzące na ławce osoby. Jeden z mężczyzn na widok policjantów zaczął się denerwować i podejrzanie zachowywać. Po wylegitymowaniu oraz sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że jest on poszukiwany na mocy Europejskiego Nakazu Aresztowania. 26-letni mieszkaniec Brzegu ukrywał się przed niemieckim wymiarem sprawiedliwości do odbycia kary pozbawienia wolności. Na terenie Niemiec mężczyzna miał dopuścił się szeregu kradzieży.

Teraz Sąd Okręgowy w Opolu zdecyduje o ekstradycji mężczyzny do Niemiec. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".