• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 11227
  • Dodano: 2019-09-24 / 13:59
  • Komentarzy: 0

Sowczyce: Kierująca Volkswagenem Golfem spłonęła w aucie

 
 
Sowczyce: Kierująca Volkswagenem Golfem spłonęła w aucie

(Fot. OSP Sowczyce)

 <i>(Fot. OSP Sowczyce)</i>

(Fot. OSP Sowczyce)

 <i></i>

Policjanci ustalają przyczyny tragicznego zdarzenia, do którego doszło w poniedziałek wieczorem na drodze leśnej pomiędzy Sowczycami a Kolonią Łomnicką. W aucie spłonęła kobieta.


W sumie 20 strażaków uczestniczyło w zdarzeniu na drodze pomiędzy Sowczycami o Kolonią Łomnicką. Zgłoszenie o płonącym samochodzie osobowym na poboczu drogi oleskie służby otrzymały około godziny 21:30. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że na fotelu kierowcy znajduje się zwęglone ciało kobiety.

Na tę chwilę nie ustalono jeszcze tożsamości kierującej Volkswagenem Golfem, która zginęła podczas tego zdarzenia. Policjanci nie potwierdzają też informacji o tym, że mogło tam dojść do wypadku drogowego. Przyczyny pożaru ustalą biegli.

- Pracujący na miejscu policjanci dokonali oględzin miejsca zdarzenia, zabezpieczono też ślady i samochód. Zwłoki kobiety zostały zabezpieczone do badania w Zakładzie Medycyny Sądowej w celu zbadania DNA, które pozwoli określić tożsamość ofiary- informuje st. asp. Stanisław Filak, rzecznik komendy policji w Oleśnie.

W akcji brały udział jednostki JRG Olesno, OSP Sowczyce i OSP Wysoka.

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".