• Autor: Aga_Ko
    • Wyświetleń: 3413
    • Dodano: 2019-09-23 / 12:41
    • Komentarzy: 15

    "Zlikwidujemy czy nie zlikwidujemy?" Janusz Kowalski stworzył spot o Witoldzie Zembaczyńskim

    "Zlikwidujemy czy nie zlikwidujemy?" Janusz Kowalski stworzył spot o Witoldzie Zembaczyńskim

    (Fot. Dżacheć)

    Według Janusza Kowalskiego, gdy Koalicja Obywatelska wygra nadchodzące wybory, Polacy mogą zacząć obawiać się o program 500+. Pyta więc o plany Platformy Obywatelskiej na ten program, jeśli wygrają wybory.

    Janusz Kowalski,nie przerywa politycznych ataków na Witolda Zembaczyńskiego. Zaledwie kilka dni temu, kiedy poseł Zembaczyński odmówił udziału w debacie o Opolszczyźnie zdecydował, że za każdym razem, kiedy będzie wymawiał nazwisko "jedynki" z listy Koalicji Obywatelskiej użyje słowa "tchórz".

    Dziś podczas konferencji prasowej Kowalski wziął pod lupę plan Koalicji Obywatelskiej, który dotyczy ograniczenia programu 500+. Na potrzeby kampanii powstał też specjalny spot wyborczy, który obrazuje niewiarygodność zapewnień o programie posła Witolda Zembaczyńskiego.

    Zobacz takze Zderzenie samochodu z motocyklem na ulicy Oświęcimskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala

    - Z samego kolejny lider Platformy Obywatelskiej ogłosił, że jest zwolennikiem tego, aby program 500+ był ograniczony do progu 2500 zł na jedną osobę w rodzinie. Dokładnie 2 dni temu, 21 września pan Witold Zembaczyński również to zasugerował. W wywiadzie rozwija, że chodzi o osoby, które zarabiają powyżej określonego progu, co przeczy stanowisku oficjalnemu Platformy Obywatelskiej w kontekście programu 500+. Wzywam do ujawnienia przed Polakami swojego tajnego planu KO ograniczenia programu 500+, który ukrywają przed Polakami - zaznacza Janusz Kowalski.

    - Witold Zembaczyński unika dziś debaty, bo nie jest wiarygodny w kontekście m.in. swojego zdania na temat programu 500+. Rok temu był zwolennikiem całkowitej likwidacji, dziś mówi wprost o jego modyfikacji. Ja nadal czekam na pozwaną debatę, ponieważ mieszkańcy Opolszczyzny, szczególnie osoby potrzebujące mają prawo żądać ujawnienia szczegółów - słyszymy.

    Spot stworzony przez kandydata PiS można obejrzeć poniżej.

    Zobacz takze Zostawiła dziecko tylko na chwilę? Kilkanaście minut może wystarczyć do tragedii






    reklama

    Więcej zdjęć

    "Zlikwidujemy czy nie zlikwidujemy?" Janusz Kowalski stworzył spot o Witoldzie Zembaczyńskim
    "Zlikwidujemy czy nie zlikwidujemy?" Janusz Kowalski stworzył spot o Witoldzie Zembaczyńskim

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2019-09-23 20:34:09 [31.60.43.*] id:1582118  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    Pokażcie mi takiego drugiego palanta. Co za ćwok.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2019-09-24 23:38:54 [89.67.4.*] id:1582200  
    emsi: Napisał postów [1830], status [Szycha] Reputacja
    Jakiego palanta.
    2019-09-24 12:06:13 [78.10.151.*] id:1582157  
    Rex: Napisał postów [4676], status [VIP] Reputacja
    Ja będę głosował na P. Kłosowskiego podobają mi się jego plany dotyczące taniego ciepła dla mieszkańców Opola oraz Mega Plan konsolidacji Polskich rolników sadowników i przetwórców itp.którzy stworzyliby swoją Polką markę Polskie hipermarkety w których sprzedawali by bez spekulantów i pośredników Polskie towary. P.Kłosowski więcej akcji więcej agitacji więcej mówienia o tych 2 Pana flagowych pomysłach Więcej Pana w prasie i radio (dzisiaj rano słuchałem super programu w radio z Pan udziałem) Więcej mówić o tych genialnych planach i projektach.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2019-09-24 12:54:12 [89.67.4.*] id:1582159  
    emsi: Napisał postów [1830], status [Szycha] Reputacja
    Hahahaha
    2019-09-24 09:54:51 [31.60.11.*] id:1582142  
    romi: Napisał postów [-4294964274], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Uważajcie na tego człowieka!

    Nick:
    Treść:
    2019-09-23 22:50:00 [78.10.209.*] id:1582129  
    OzzyOsbourne: Napisał postów [28], status [rozkręca się] Reputacja
    co za idiota

    Nick:
    Treść:
    2019-09-23 22:47:13 [188.123.205.*] id:1582128  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    Co to za bełkot?Przetłumaczy ktoś?Cytat Z samego kolejny lider Platformy Obywatelskiej ogłosił.I drugi Ja nadal czekam na pozwaną debatę.

    Nick:
    Treść:
    2019-09-23 15:33:08 [89.64.58.*] id:1582103  
    Gangwolf: Napisała postów [8], status [nowy] Reputacja
    Mam wrażenie, że bardzo intensywnie przed wyborami promujecie Kowalskiego...Co drugi dzień materiał o nim. Płaci za to? Czy może coś obiecał? A może tak z czystej miłości do PiS-u?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2019-09-23 20:34:58 [31.60.43.*] id:1582119  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    Daje dooooopy pawowi
    2019-09-23 20:28:21 [89.64.44.*] id:1582117  
    AgaW75: Napisała postów [11], status [nowy] Reputacja
    niestety 24opole nie jest bezstronne i na kilometr czuć ich ciągoty w stronę skrajnej, radykalnej prawicy. Jednostronne promowanie, pisu, narodowców i tych troglodytów z prolife jest tego najlepszym przykładem, a przecież media, nawet lokalne powinny być przede wszystkim bezstronne i neutralne.

    Nick:
    Treść:
    2019-09-23 19:26:52 [31.60.110.*] id:1582114  
    annmarie: Napisał postów [856], status [stały bywalec] Reputacja
    To nie wiesz, ze obecny prawicowy dyrektor TVP Opole wywodzi sie z redakcji 24Opole?

    Nick:
    Treść:
    2019-09-23 17:58:54 [83.10.115.*] id:1582110  
    Gaz: Napisał postów [6326], status [VIP] Reputacja
    A kto to jest Zembaczyński ???

    Nick:
    Treść:
    2019-09-23 14:06:25 [89.67.4.*] id:1582096  
    emsi: Napisał postów [1830], status [Szycha] Reputacja
    Kowalski kretynie zamiast atakować Zembaczynskiego zaatakuj swoje znikome zwoje mózgowe i pomyśl nad tym jak wytłumaczysz wyborcom przekręty pisu.Pis-Po jedno zło.nie głosujecie na nich bo nas zaszczuja swoimi wojenkami.idzy wszyscy na wybory ale nie głosujmy na to szemrane towarzystwo.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2019-09-23 14:07:29 [89.67.4.*] id:1582097  
    emsi: Napisał postów [1830], status [Szycha] Reputacja
    *idźmy.
    2019-09-23 16:58:04 [31.60.49.*] id:1582106  
    liberty: Napisał postów [5865], status [Szycha] Reputacja
    Prawda.Nie głosować ani na jednych ani na drugich.Niech capy ida do uczciwej pracy a nie żerują na nas !!!