• 0
0
  • Autor: Arleta_K
  • Wyświetleń: 1430
  • Dodano: 2019-09-17 / 08:29
  • Komentarzy: 0

Będą promować widoczność w Biegu Odblaskowym

 
 
Będą promować widoczność w Biegu Odblaskowym

(Fot. MOSiR Opole)

Ruszyły zapisy do Biegu Odblaskowego 2019, organizowanego w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Organizatorzy zachęcają mieszkańców do pozostawienia samochodów i wspólnego propagowania bezpiecznego ruchu pieszego i aktywności fizycznej.

- Dzięki nim jesteśmy widoczni z odległości nawet 150 metrów, bez nich - zaledwie z 30 metrów. O czym mowa? O odblaskach, które pozwalają uprawiać bezpiecznie sport nawet po zmroku - informuje Aleksandra Raś, rzecznik prasowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Opolu.

Zapisywać się można od poniedziałku do czwartku 19 września w siedzibie MOSiR przy ul. Barlickiego 13 w Opolu, w pokoju 111 w godzinach 8:00 - 15:00 oraz w dniu zawodów od godz. 17:00 do 19:45 w biurze zawodów, które będzie znajdować się w bocznej galerii Lodowiska Toropol.

Biegacze wystartują 20 września o godzinie 20.00 i będą mieli do pokonania około 2300 metrów wzdłuż Parku Nadodrzańskiego. Pierwszych 300 osób otrzyma pamiątkowe medale i odblaski. Oprócz tego, na uczestników będą czekały również woda, kawa, herbata, batony energetyczne i upominki. Udział w imprezie jest bezpłatny.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".