• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2165
  • Dodano: 2019-09-11 / 13:41
  • Komentarzy: 0

Reprezentacje U-19 Anglii i Polski zagrają na stadionie przy Oleskiej

 
 
Reprezentacje U-19 Anglii i Polski zagrają na stadionie przy Oleskiej

(Fot. Dżacheć)

Opolski Związek Piłki Nożnej podpisał dziś dokument o współpracy z prezydentem Arkadiuszem Wiśniewskim podczas organizacji spotkania reprezentacji Anglii (u-19) oraz reprezentacji Polski (u-19).


Mecz rozegrany zostanie w piątek 11 października o 19.00, na Stadionie Miejskim, przy ul. Oleskiej 51. Przedstawiciele Opolskiego Związku Piłki Nożnej podkreślają, że zarówno zespół z Anglii jak i Polacy zaprezentują się w swoich najmocniejszych zestawieniach. Mecz z Anglią odbywa się w ramach cyklu sparingów reprezentacji U-19, który zakończy mecz eliminacyjny UEFA U-19 z Walią w listopadzie.

- Tym razem przyjeżdża jedna z najlepszych drużyn, 19-latkowie byli dwa lata temu mistrzami Europy. To wydarzenie o niepowtarzalnej randze jeśli chodzi o Opole. Zapraszam wszystkich kibiców piłki nożnej na naprawdę wielki mecz - mówi Arkadiusz Wiśniewski, prezydent miasta Opola.

- Już się boję, co będziemy mogli organizować jeżeli będziemy mieli nowy stadion. Jestem pewien, że jesteśmy w stanie dobrze zorganizować ten mecz i ugościć Anglików w Opolu. Oni już wizytowali Opole i byli bardzo zadowoleni z naszej bazy. Cieszę się i dziękuję panu prezydentowi, że możemy kolejne wielkie widowisko w naszym mieście organizować - mówi Tomasz Garbowski, prezes OZPN.

- Dla reprezentacji Polski będzie to dobre przetarcie. To wydarzenie będzie wspaniałą inspiracją dla młodych zawodników, których mamy w Opolu bardzo wielu, w wielu szkółkach na terenie miasta. Dlatego zapraszamy ich szczególnie na to wyjątkowe wydarzenie - dodaje Tomasz Lisiński, naczelnik wydziału sportu miasta Opola.

Bilety na to spotkanie kosztować będą 10 złotych, będą do kupienia w siedzibie Opolskiego Związku Piłki Nożnej, a kilka dni przed meczem, w ramach dostępności będzie można kupić je w kasach przy stadionie.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".