• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1808
  • Dodano: 2019-09-09 / 16:53
  • Komentarzy: 0

Dołącz do tworzenia największej kolorowanki w Opolu

 
 
Dołącz do tworzenia największej kolorowanki w Opolu
 <i>(Fot. Dżacheć)</i>

(Fot. Dżacheć)

Po raz trzeci Opolanie całymi rodzinami będą mieli okazję pokolorować największą kolorowankę na świecie. Wydarzeniu będą towarzyszyć przeliczne atrakcje towarzyszące.


Opolanie mają szansę kolorować i układać ogromną kolorowankę, której powierzchnia całkowita wyniesie ponad 700 metrów kwadratowych!

- W tym roku liczymy na dużą frekwencję. Tym razem jedna kolorowanka będzie się składała z 8 części. Każdy obrazek będzie składał się z 8 elementów i długości 6x1.5 m co razem da 95m kw obrazka. Później będzie trzeba te elementy ułożyć. Kolorowanie rozpoczniemy o godzinie 11:00 w niedzielę 22 września - zapowiadają organizatorzy.

Organizatorzy zapewniają chętnym nie tylko kredki, ale mnóstwo konkursów, gier i zabaw z nagrodami. Oprócz rodziny krasnoludków, będzie można kolorować również obraz przedstawiający Miasto Opole wraz z charakterystycznymi obiektami, podwodny świat mórz i oceanów czy prehistoryczny świat dinozaurów oraz świat fantasy.

Wydarzeniu towarzyszyć będą występy i pokazy taneczne. Przygotowano też strefę sportu dla najmłodszych oraz warsztaty, podczas których uczestnicy będą konstruowali roboty. Pojawi się tez konkurs lotniczy z nagrodami. Udział w wydarzeniu będzie także okazją do zobaczenia największych na świecie kolorowanek, czyli takich które kolorowano w 2017 roku, a także najdłuższej kolorowanki i olbrzymiej liczącej ponad 600 kartek książki pokolorowanej w 2018 roku.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Excalibur. Zapraszamy 22 września 2019 roku do Stegu Arena w godzinach 11:00 - 19:00, wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".