• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1843
  • Dodano: 2019-08-28 / 20:04
  • Komentarzy: 1

  Już w ten weekend w Jakubowicach Mistrzostwa i Puchar Polski Kuców, Małych Koni i Dzieci

  Już w ten weekend w Jakubowicach Mistrzostwa i Puchar Polski Kuców, Małych Koni i Dzieci

  (Fot. mat. organizatora )

  Do udziału w zmaganiach zgłoszono aż 270 koni, które będzie można podziwiać już od środy 29 sierpnia podczas Mistrzostw i Pucharu Polski Kuców, Małych Koni i Dzieci II w Jakubowicach. Wydarzenie zakończy się 1 września.


  Zapraszamy wszystkich do Jakubowic koło Namysłowa, bo już w ten weekend zagości tam najbardziej wzruszająca z imprez jeździeckiego sezonu. Waleczne kucyki i dzielni mali sportowcy gwarantują naprawdę ogromne sportowe emocje. To jednocześnie huczne pożegnanie wakacji.

  Jak podkreślają organizatorzy, na starcie stanie aż 200 młodych zawodników dosiadających niemal 270 koni. - Zawodnicy powalczą w 7 kategoriach mistrzowskich, co oznacza, że rozdamy aż 21 medali - słyszymy.

  Konkursy Finałowe rozłożone są na sobotę i niedzielę 31 sierpnia oraz 1 września, a najważniejsze z nich to oczywiście Mistrzostwa Polski Młodzików które rozpoczną się 1 września o godzinie 11:30.

  Zawody każdego dnia trwać będą do około 18:00, a ośrodek Jakubus warto odwiedzić również dla wielu dodatkowych atrakcji, których kulminacja będzie właśnie w weekendy. Na kibiców spragnionych jeszcze słońca czeka malownicza plaża, ciekawym punktem programu będzie na pewno Festiwal Kuchni Włoskiej który odbywać się będzie w Namiocie Letnim.

  Wydarzenie wzbogaci m.in. koncert Thomasa Grotto, który odbędzie się w sobote o 18:00, a animatorki zadbają by najmłodsi także nie odczuwali w ten weekend nudy. Jeździeckie święto odbywać się będzie w wakacyjnej atmosferze.
  Patronat 24opole
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2019-08-30 19:49:46 [185.127.22.*] id:1580692  
  Rolnikos: Napisała postów [9055], status [VIP] Reputacja
  Lubię to :)

  Nick:
  Treść: