• 0
0
  • Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 1053
  • Dodano: 2019-10-14 / 13:35
  • Komentarzy: 0

Po raz pierwszy Przystanek Kariera tylko w wirtualnej przestrzeni

 
 
Po raz pierwszy Przystanek Kariera tylko w wirtualnej przestrzeni
Trwa kolejna edycja targów pracy w ramach projektu "Przystanek Kariera". Każda nowa edycja jest bogata w nowe możliwości. Odpowiadając na współczesne potrzeby, szósty Przystanek Kariera odbywa się w nowatorskiej formule online.

Tym razem przystanek trwać będzie kilka dni od 14.10- 18.10 br. Swoim zasięgiem obejmie województwo opolskie, śląskie i dolnośląskie, a także Polonię w Wielkiej Brytanii i Holandii. Dzięki przeniesieniu targów pracy w wirtualną przestrzeń można zapoznać się z mnóstwem ofert nie wychodząc z domu.

Z ofertami można zapoznać się zwiedzając wirtualne stoiska na stronie www.przystanekkariera.com.pl. . Na targowej platformie Przystanku Kariera mozna złożyć wiele ofert pracy, wziąć udział w konkursach, testach kompetencji i transmisjach na żywo. Rozbudowana możliwośc interakcji (wysyłanie CV, rozmowy na czacie, możliwość zebrania interesujących ofert pracy w aktówce) wspomaga proces rekrutacji. Na wirtualnych stoiskach dostępne są oferty realnych firm, ulotki informacyjne i filmy.

PROGRAM WYDARZENIA:

Prezentacje firm live na fanpage'u przystanku.
        
Ludzie Przystanku Kariera - prezentacje live na fanpage'u. Goście Przystanku - osoby, które odniosły sukces zawodowy, znalazły pracę swoich marzeń opowiedzą o sobie i udowodnią, że koncentrując się na pasji można wiele osiągnąć. Wśród zaproszonych gości znajdą się między innymi pracownicy działów
specjalistycznych (np. IT) oraz osoby, które zaczynały pracę w znanych firmach na stanowiskach najniżej rangi, a dziś zajmują stanowiska kierownicze/menadżerskie.

Test kompetencji - opracowany przed specjalistów z dziedziny doradztwa zawodowego. Zostanie on przeprowadzony w formie quizu promowanego na stronie i fanpage'ach Przystanku Kariera. Pozwoli on w profesjonalny sposób wyselekcjonować dziedziny, w których odnajdą się uczestnicy Przystanku.

W nawiązaniu do Quizu zostaną poprowadzone warsztaty przez Michała Kosela, autora książki "Zarabiaj na Pasji".Przekaże uczestnikom niezbędną wiedzę do efektywnego poszukiwania pracy, rozwijania kariery oraz informację jakich błędów należy unikać w CV czy też na spotkaniach o pracę.

Wirtualny Przystanek Kariera odbywa się w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych.

Patronat 24opole
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".