• 0
0
  • Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 974
  • Dodano: 2019-08-01 / 17:52
  • Komentarzy: 0

Kolejne święto książek w CH Turawa Park Akcja "Zaczytani Zakochani"

 
 
Kolejne święto książek w CH Turawa Park Akcja "Zaczytani Zakochani"
Centrum handlowe Turawa Park zaprasza na wielkie spotkanie z książkami 2 i 3 sierpnia w ramach akcji "Zaczytani Zakochani". Centralnym punktem wydarzeń będzie wspólne czytanie, a także zbiórka książek na rzecz domu dziecka pod hasłem "Nadaj swojej książce drugie życie". Nie zabraknie licznych atrakcji dla dzieci.

Ogólnopolska Akcja Miłośników Czytelnictwa " Zaczytani Zakochani", która w piątek i sobotę 2-3 sierpnia pojawi się w CH Turawa Park, to doskonała okazja, aby zachęcić swoje pociechy do sięgnięcia po lektury. Ideą wydarzenia jest promowanie czytelnictwa, szczególnie wśród najmłodszych. To właśnie czytanie, które pomaga rozwijać umiejętności językowe, poprawia koncentrację i zmusza do myślenia, będzie znajdowało się w centrum wszystkich atrakcji i spotkań, jakie zostały zaplanowane na te dni w CH Turawa Park.

W specjalnej strefie czytelniczej nie tylko będzie można posłuchać pięknych opowieści, ale także wybrać książkę do przeczytania i samodzielnie zaprezentować jej fragment. W strefie plastycznej dzieci będą mogły zaprezentować swoje umiejętności artystyczne i wziąć udział w konkursie na przygotowanie okładki ulubionej książki. Czekają na nie także kreatywne zabawy z klockami i piaskiem kinetycznym oraz malowanie twarzy. Dodatkowych wrażeń dostarczy rozgrywka w grę planszową w rozmiarze XXL "Piraci" oraz konkursy z nagrodami.

Akcji "Zaczytani Zakochani" będzie towarzyszyła zbiórka książek "Nadaj swojej książce drugie życie". CH Turawa Park zachęca wszystkich mieszkańców Opola i okolic do dzielenia się przeczytanymi już książkami, które będzie można złożyć w specjalnej białej skrzyni, wystawionej w tych dniach na pasażu. Wszystkie zebrane egzemplarze zostaną przekazane do "Domu Dziecka Na Pasiecie" w Opolu.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".