• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1728
  • Dodano: 2019-07-23 / 15:38
  • Komentarzy: 0

Nokta Festiwal już po raz trzeci!

 
 
Nokta Festiwal już po raz trzeci!

(Fot. Dżacheć)

Nokta Festival to cykliczne wydarzenie multimedialne odbywające się nieprzerwanie od 2017 r. i prezentujące nowe trendy w sztuce, rozrywce i technologii. Założeniem festiwalu jest promowanie sztuki wizualnej poprzez sety DJ-ów i muzyków z VJ-ami, AV performensy i instalacje i strefę VR.


Wyjątkowy festiwal sztuki i muzyki Nokta już 23 i 24 sierpnia w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Organizatorem festiwalu jest Nokta Studio czyli opolscy artyści multimedialni Michał Misiura, Michał Przyszlak i Jakub Kubara.

- Festiwal idzie do przodu, rozrastamy się przez co kaliber artystów również wzrasta. Czeka nas dużo imprezowego klimatu czyli Da Vosk Docta czy Leo Zen, który przyjeżdża specjalnie z Kanady - mówi Michał Przyszlak.

Organizatorzy oprócz dwóch dni Nokty w tym roku przygotowali także szereg imprez towarzyszących, które będą odbywać się w każdy sierpniowy weekend. - Jest dostępna już strona internetowa, na której sukcesywnie przedstawiamy artystów, którzy będą pojawiać się na naszej scenie - dodaje Michał Misiura.

Zaczynamy koncertem Bengala (artysta ten otwierał ubiegłoroczny Festiwal) w Studio M im SBB w Radio Opole, a już następnego dnia launch pójdzie w hiphopowe brzmienie HONOTU (AWGS) i Coach Motel również w Radio Opole.

10 Sierpnia - Propaganda Soundsystem i Slash + Burza - Highlander
17 sierpnia - EKHTO/Lili Poopoo

Bilety na Nokta Festiwal 2019 będą dostępne w trzech pulach. Im szybciej je zakupimy, tym ich cena będzie niższa. Pierwsza pula biletów w cenie 90 zł za 2 dni jest już w sprzedaży, druga pula ruszy w sierpniu, a ostatnią będzie można nabyć tuż przed Festiwalem.

Patronat 24opole
reklama
.

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".