• 0
0
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 3622
  • Dodano: 2019-07-08 / 10:55
  • Komentarzy: 1

Nie miał prawa jazdy, ale miał narkotyki

 
 
Nie miał prawa jazdy, ale miał narkotyki

(Fot. Archiwum)

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji KWP w Opolu zatrzymali 22-letniego kierowcę. Mężczyzna prowadził samochód pomimo, że nie miał prawa jazdy. Dodatkowo, funkcjonariusze znaleźli przy nim narkotyki.

W piątek (5 lipca), przed godziną 18:00 policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji KWP w Opolu patrolując centrum Kędzierzyna-Koźla zwrócili uwagę na samochód osobowy. Pojazdem tym kierował młody mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

Funkcjonariusze zatrzymali auto do kontroli. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że 22-letni kierowca nie posiada prawa jazdy. Dodatkowo, uwagę funkcjonariuszy przykuł dobiegający z pojazdu charakterystyczny zapach marihuany i nerwowe zachowanie młodego kierowcy.

Podczas przeszukania mężczyzny oraz auta, funkcjonariusze znaleźli zielony susz oraz biały proszek. Po sprawdzeniu testerem narkotykowym okazało się, że była to metamfetamina oraz marihuana. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 20 gramów narkotyków.

22-latek został zatrzymany. Usłyszał już zarzut. Teraz jego sprawą zajmie się sąd. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-07-08 12:46:31 [83.30.202.*] id:1578099  
MGIEŁKA: Napisała postów [18067], status [VIP] Reputacja
młody .............. może chciał w ten sposób zarobić na prawko, dopiero

Nick:
Treść: